Wpis z mikrobloga

Kim jest ten koleś? Przewija sie w przebitkach ferrari co wyścig, jest kimś ważnym w paddoku bo zawsze gada z ludzmi z innych zespołów, pamietam go choćby z 2008 kiedy uspokajał ludzi w garażu kiedy Massa stracił mistrza na ostatniej prostej w Brazylii, a nadal nie wiem kto to jest. Wiem że z zespołem jest związy od dekad.

zaznaczony na żółto.
#f1
Shewie - Kim jest ten koleś? Przewija sie w przebitkach ferrari co wyścig, jest kimś ...

źródło: comment_SoprI2nZheLTIZN0C7knRl8wRnop1Val.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shewie: ostatnio oglądałem jakieś stare podium, chyba z Japonii 2000, kiedy Schumacher zdobył pierwszy tytuł z Ferrari. Gino Rosato już wtedy tam stał, ale od kiedy jest związany z Ferrari - nie mam pojęcia.

Aaa no i oczywiście kiedyś Raikkonen powiedział mu, że ma się sfuckoffować, bo udziela wywiadu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RoksanaCwik: współpracował z SF od 1991 a od 97 na pełny etat. Był pracownikiem wieloużytkowym, od pucybuta do bardzo ważnych negocjacji. Jest wpływowy i zna świat F1 jak mało kto. Kiedy w 2009 były cięcia w SF został numerem 2!!! w Lotusie a potem chyba od 2014 powrót do SF. Niby nie wiadomo kto a jednak jest fundamentalny