Wpis z mikrobloga

@FELIX90: Witam sąsiada z korku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z A4 do śródmieścia 1:55 - rozumiem jeszcze nawigacje wbudowaną, ale nawet w google maps miasto nie zgłosiło tego cyrku - w takich chwilach dobrze robi się na sercu że z racji lenistwa nie zmieniłem miejsca rozliczania podatku dochodowego na Wrocław.
@FELIX90: Nie ma to jak pchać się autem do centrum miasta jak jest marsz i połowa ulic będzie zamknięta. A co gorsza, bardzo dużo ludzi tak (nie) pomyślało ¯\_(ツ)_/¯
@NKPL: czyli to ja jestem dziwny, że w wolną sobotę chcę pojechać na zakupy, potem zjeść obiad i wrócić do domu a nie ludzie, którzy paraliżują miasto spacerem przeć wszystkie ulice centrum? Weź się puknij
@NKPL: pierwszy weekend od trzech tygodni w który mogłem coś załatwić no ale przecież jak w ogole mam czelność wyrażać swoje oburzenie na zablokowane miasto. Jak będziesz kiedyś mieć samochód i zaczniesz pracować na cały etat to zrozumiesz
@FELIX90: Co ma posiadanie samochodu i praca do pchania się autem w centrum miasta podczas imprez masowych? xD Trzeba było jechać na Bielany na zakupy, tam marszu nie było ¯\_(ツ)_/¯
@NKPL: to, że dorośli ludzie nie maja czasu z gumy a łatwiej jest machnąć ręką na rzeczy, których nie doświadczasz.
Ciekawe ile osób nie dotarło dziś na pociąg.
@FELIX90: No spoko, trzeba było może inaczej zaplanować swoją podróż, dorośli ludzie na pewno dadzą sobie z tym radę ;) Takie uroki mieszkania w wielkim mieście, że czasem są różne eventy, które część mieszkańców wspiera, a część nie.
@FELIX90: Racja, dzięki. Wydawało mi się, że każda impreza (zgromadzenie publiczne, lepszy termin?) na którą idzie dużo ludzi to impreza masowa, mój błąd.