Wpis z mikrobloga

Ile czekaliście na dopisanie do listy wyborców przez ePUAP? Złożyłem wniosek 29 września i do teraz na skrzynce mam tylko potwierdzenie złożenia wniosku. Ostatnio przy wyborach też tak się dopisywałem i po dwóch dniach byłem dopisany.
#wybory #krakow
  • 19
  • Odpowiedz
@Sather: Sprawdź czy czasem nie muslałeś tej wiadomości potwierdzić. Byc moze tego nie zrobiłeś i przez to sprawa stoi. Nie pamiętam czy to wlasnie w pierwszej czy drugiej wiadomości bylo.

Jak jest ok, to wyslij maila do nich lub dzwoń, ja z urzędami krk nigdy problemu nie miałam żeby czegoś się dowiedzieć telefoniczne.
  • Odpowiedz
@babazpola: Na skrzynce ePUAP nie mam żadnej wiadomości o potwierdzenie czy cokolwiek. Tylko potwierdzenie złożenia wniosku. Zostało mi tylko dzwonić do nich w poniedziałek, dzięki.
  • Odpowiedz
@Sather a jak rozwijasz tą wiadomość to na dole w prawym rogu nie wisi 'potwierdź zaufanym (...)'? Być może to wisi w drugiej wiadomości, ale coś takiego jest na 100%
  • Odpowiedz
@Sather: Wniosek składałem 1.10 przed północą, wczoraj rano dostałem potwierdzenie. Dzwoń do nich, gdzieś mi się przewinęła informacja że urzędnik ma 3 dni na odpowiedź.
  • Odpowiedz
@babazpola: Składałem wniosek przez profil zaufany i przy wysyłaniu prosiło mnie o potwierdzenie tożsamości. W wiadomości zwrotnej z urzędu mam "Wszystkie podpisy prawidłowe Podpis prawidłowy - ePUAP ESP1" więc wydaje mi się że jest OK.
  • Odpowiedz
@ojel: Też mi się wydaje że mają 3 dni na odpowiedź. Dziwi mnie to że nawet jak by było coś nie tak z moim wnioskiem to powinni wysłać informację o uzupełnienie czegoś albo o odmowie dopisania do spisu. A tak bez żadnej informacji to nawet nie wiem co się z tym moim wnioskiem dzieje.
  • Odpowiedz
@Sather chodziło mi o wiadomość ze skrzynki odbiorczej. Może w 2iej to wyskakuje, żeby potwierdzić, że faktycznie chcesz głosować gdzie indziej. Nevermind, nie ma co gdybać, w pon dzwoń i wyjaśniaj. Pdzr
  • Odpowiedz
@Sather: Ja mam taką samą sytuacje. 30 września składałem i zero odpowiedzi.

Stan podpisu: prawidłowy (UPP zostało zweryfikowane z dokumentem oryginalnym – bez postaci archiwalnej)


Coś takiego mam i tak samo w skrzynce odbiorczej 2 wiadomości tylko.
Chociaż w maju złożyłem 16.05 a odpowiedź dostałem dopiero 23.05.
  • Odpowiedz
@Sather chyba mam rekord, 2 października złożyłem wniosek, 3 byłem już dopisany, urząd Kraków Podgórze na Wielickiej, info dostałem na prywatnego maila powiązanego z epuap, jak ten sam urząd to mogę dać kontakt bezpośredni do urzędniczki
  • Odpowiedz
@Bazoski: To nieźle :) Dzięki ale ja wysłałem na urząd Kraków Śródmieście. Znalazłem bezpośredni numer do urzędnika który ostatnio prowadził moją sprawę więc w poniedziałek zobaczę czy coś mi powie.
  • Odpowiedz