Wpis z mikrobloga

Jadę sobie mirki spokojnie Flixbusem jak pan Jezus powiedział do Warszawki, a jakiś ziomek (łysy seba w dresie po 30) siedzenie dalej ode mnie co chwilę wyjmuje piwko zza pazuchy i popija, co za #!$%@? dzicz, 2,5h nie wytrzymać bez smaku mhmmm piwka :l
#flixbus #podrozujzwykopem #nocna #alkohol
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 26
@Kerigun jakiego odoru piwska? nie ma bata, żebyś czuł czyjeś piwo nie pochylając się nad nim. a co do sapania, to słabe masz życie
  • Odpowiedz
@Chabrosz: Prewencja nie jest dobra, pozwala na tłamszenie bogu ducha winnych obywateli. Jeśli w regulaminie jest zakaz spożywania alkoholu (ale z tego, co piszesz nie ma), to wtedy reaguj, bo choć dla mnie to niedorzeczne, to zaakceptował ten regulamin wchodząc na pokład. Jak nie ma, to zajmij się swoimi sprawami, bo skoro wolisz zapobiegać, to trzeba było wybrać środek transportu z obowiązującym zakazem.
  • Odpowiedz
@ECMAlover a znając życie zaraz ten Seba będzie się sapał do wszystkich.

@Kerigun Znając życie? W twojej przeoranej wykopowej wyobraźni. Ja pamiętam jak z rodzicami jeździłem takimi busami to mój tata też popijał sobie piwko, nikt raczej na niego krzywo nie patrzył i nigdy do nikogo się nie spinał
  • Odpowiedz
@Chabrosz jak jeżdżę pociągiem czasami, ze znajomymi w dalszą podróż to też piwko lub flaszkę pijemy. Czasami uda się namówić cały przedział do picia i jest sympatycznie :)
  • Odpowiedz
@ECMAlover: bo śmierdzi

zresztą przeszkadza czy nie, to po prostu ocena tego człowieka który nie wytrzymał NIE WYTRZYMAŁ do czasu powrotu do domu tylko musiał ale to MUSIAŁ się napić w autobusie
  • Odpowiedz
@Chabrosz: ehh, pod takimi wpisami widać jak bardzo w społeczeństwie jest przyzwolenie na picie alkoholu wszędzie, "pifko z rana jak śmietana hehe" ( ͡° ʖ̯ ͡°) A dla jednego typa to forma spędzania wolnego czasu, wtf. Przyszli (albo obecni) alkoholicy albo patologia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@zasadzka01: Robisz ludziom krzywdę. Ze znajomymi ok ale nie życzył bym sobie żeby w przedziale jakiś obcy nagle wóde wyciągnął. Serio nie widzisz w tym nic złego?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ECMAlover może niektórzy nie lubią odoru piwska, a znając życie zaraz ten Seba będzie się sapał do wszystkich.

@Kerigun: typa na oczy nie widziałaś a już wiesz że burdy będzie robić. Opowiedz nam wszystkim jak to jest być takim dzbanem. Jeszcze 168 plusujących to g*wno. Z kim ja tu siedzę XDDD
  • Odpowiedz
@Chabrosz: Apropo flixbusa pamietam jak pierwszy raz jechałem a przed naczytałem się opini na necie XD Jeszcze okazało się, ze to nowa linia i dzisiaj jadą pierwszy raz, do samego odjazdu osrany po pachy czy przyjadą bo bym został uziemiony w Olsztynie na cała noc xD
  • Odpowiedz