Wpis z mikrobloga

#motocykle
Ależ człowiek sobie potrafi sam zrobić krzywdę. 1,5 roku przerwy od motocykla. Im dłużej nie jeździłem, tym gorzej się czułem na myśl o powrocie. Zastanawiałem się, czy nie sprzedać. Ale na na placu przypomniałem sobie, jak manewrować powoli (serio, to był mój problem), kupiłem nowy akumulator i wyruszyłem w drogę...

O w mordę, ale to jest dobre.
I jak mi cholera głupio, że przez ten cały czas trzymała mnie jakaś psychiczna blokada. Szkoda tylko, że mamy ostatnie dni "zdatne do jazdy", ale mówi się "trudno". Przyszły rok będzie o wiele lepszy - może nawet zacznę się poprawiać - bo pogarszać nie ma jak.
Przepraszam za spamowanie tagu. Ale dobrze jest znów móc go przeglądać bez poczucia, że "nie dam rady" - dobrym motocyklistą nie będę nigdy, ale jeżdżenie "jako tako" też może przecież dawać frajdę :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak masz takie podejście, to polecam się wybrać na jakiś kurs na torze. Jak nie masz jakoś nie wiadomo jak daleko do toru to naprawdę polecam się przejechać i dowiedzieć. Ja strasznie żałuję bo miałem 3 lata przerwy i teraz na koniec sezonu spóźniłem się ze szkoleniem... Ale byłem obok toru jak było szkolenie i sobie patrzyłem jak ćwiczą. Robi to ogromne wrażenie, aż się chce od razu próbować ( ͡°
  • Odpowiedz
@Pantokrator: dobry ubiór i póki solą nie zaczną sypać to możesz jeździć, a jak zaczną sypać to też, jak myjesz moto po każdej jeździe, byle było sucho i temperatury na plusie (chyba, że nocami nie ma przymrozków to możesz jeździć w burzę bez uślizgów)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hamza: i zamierzam :)
@lormniczek: w przyszłym roku zamierzam ostro ćwiczyć gymkhanę i zapisać się na jakiś kurs jazdy offroad. Z moim osiołkiem na torze może też się pojawię, ale najpierw sobie komplet porządnyxhszosowych opon załatwię, bo z TKC80 na przodzie nie poszaleję.
  • Odpowiedz
dobrym motocyklistą nie będę nigdy, ale jeżdżenie "jako tako" też może przecież dawać frajdę :)


@Pantokrator: A myślisz że ktoś tutaj jest dobrym motocyklistą ? Nie znam takiego który by potrafił awaryjnie hamować przodem w złożeniu na mokrym asfalcie.
  • Odpowiedz