Wpis z mikrobloga

@Odbuta: Jak smakowo wyszło w porównaniu z lokalowym ramenem? I ile czasu zajęło?
Dużo gotuję szczególnie kuchnie tajską ale w ramenie zawsze wkurza mnie, że ciężko mi dostac produkty i wiąże się to z wycieczką do jakiegoś specjalnego punktu
  • Odpowiedz
@Soko_l: No właśnie wyszło tak jak w dobrej knajpce czego nie spodziewałem się zupełnie. Czasu typu robota to nie zajmuje jakoś wiele, ale wiadomo, dzień przed jajka trzeba wstawić do marynaty, wywar też gotuje się kilka godzin. Polecam zamówić produkty przez internet, dostaniesz wszystko co potrzebne, nie ma sensu latać po wszystkich sklepach w mieście żeby i tak wrócić z niepełną listą składników.
@koneser_azbestu: Jajko wyszło sztos, najlepsze
  • Odpowiedz
@johntucker: polecam, wcale nie jest to nic trudnego, chociaż zrobienia własnego makaronu się nie podjąłem, ten gotowy "świeży" który można zamówić jest smaczny
  • Odpowiedz
@hubi900: Podaj miasto, tak na mapie Polski to się nie orientuję ogólnie, jadłem tylko w trzech miastach
@arcyzuzel: No pałeczki chyba są najlepszym sposobem na długi makaron, jeśli umie się je odpowiednio używać. Poza tym głupie europejskie ludy też używają długich makaronów jeśli nie wiedziałeś xD
@Prada: powodzenia
  • Odpowiedz