Wpis z mikrobloga

@Texit: Używałem akg k450 dosyć długo. Następne były Marshall Major II bluetooth (można je też podpiąć zwykłym jackiem, więc jak masz dobry wzmacniacz nie musisz polegać na tym w słuchawkach). Odczucia były nawet lepsze niż k450 w mojej ocenie - na pewno była lepsza dynamika dźwięku i wygłuszenie. Całych uszu nie zakrywały, ale na pewno były większe niż akg.

Niestety dużym minusem tych Marshalli jest delikatność. Sama konstrukcja nie jest bardzo
@GaiusBaltar: Właśnie k450 to były dla mnie najlepsze słuchawki jakie miałem, zajebisty dźwięk, niestety sie popsuły po 5 latach.

Próbowałeś jakichś innych oprócz tych Marshall? Dałbym nawet i 1500zł, byleby fajne zgrabne wytrzymałe i dobry dźwięk był
@Texit: Po Marshallach kupiłem sobie Soundblaster Jam do użytku aktywnego (narty, rolki, siłownia, etc), i odkurzyłem stare Sennheisery HD 555 do użytku w domu.

Soundblaster Jam są dosyć wygodne, "pancerne" (przeżyły masę upadków i były przysypywane ciężkimi gratami), ale szału z dźwiękiem nie ma - jest słabszy od Marshalli i AKG.

Sennheiser HD 555 to inna liga, bo to słuchawki otwarte. Cały czas to najlepiej grające słuchawki jakie miałem - ale
Właśnie k450 to były dla mnie najlepsze słuchawki jakie miałem, zajebisty dźwięk, niestety sie popsuły po 5 latach.


Dlaczego w takim razie nie kupisz k450?
@Texit masz na myśli ciemno brzmiące słuchawki, weź pod uwagę audio-technica ath50x. Generalnie drogie słuchawki dają bardziej referencyjne brzmienie i znalezienie czegoś grającego tak słabą górą będzie akrobacją. Jakiekolwiek Sony XB... powinny się wpasować w troje oczekiwania, one mają tak zamuloną górę. Jeżeli chcesz używać tylko na zewnątrz to możesz rozważyć Bose qc35 albo Sony WX1000M3 i zmienić brzmienie equalizerem w ich aplikacji, jest tam mnóstwo ustawień. Ale to nie są prawdziwe
@antek_akrobata: no ja tam dużo nie oczekuje od słuchawek, dla mnie k450 miały dobry bass, i mi tam pasowało. Te co podałeś są duże, ja chce coś ala właśnie K450, widziałem też beats solo 3, podobnie jak te k450 grały.
Wiem że pewnie dla Ciebie wszystkie sa słabe, ale ja nie jestem jakimś mega wymagającym audofilem
@Texit ten bas jest rozlazły, dobrym bym go nie nazwał. Powinieneś szukać wśród Beats, Marshall i Sony, powinny grać w podobny sposób. Tagujesz audiofile więc myślałem że jednak czegoś dobrego szukasz. ( ͡º ͜ʖ͡º)