Wpis z mikrobloga

witam wynajmuje pokój w mieszkaniu, mieszka tu jakas p0lka wiek 20~~, no i niby nie ma problemu ale notorycznie jest u niej siostra p0lka lvl 10-13 i juz któryś raz p0lka mama, która najczęściej przychodzi dorosłej p0lce zrobić jedzenie czy posprzątać XD! czy to ja jestem nienormalny czy ta sytuacja jest nienormalna ? generalnie to pierwszy raz się z tym spotykam, rozumiem wizyty znajomych czy partnera ale dziewczyna ma swój dom rodzinny oddalony o jakieś 1-2km a w wynajętym mieszkaniu przebywa dzień w dzień jej siostra, nie są specjalnie głośno ale to dosyć frustrujące że chcesz przygotować sobie posiłek a przy kuchence stoi matka, chcesz się wykąpać a w łazience siedzi jej siostra. W umowie jest jasno określone że osoby trzecie nie mają prawa do korzystania z wynajętego lokalu.

Robić imbe i kręcić małysza czy jestem #!$%@? ?
#wynajem #rozowypasek
  • 12
@smoczewski: też tak myśłałem i chyba w ten sposob zaczne rozmowe, ale ostatnio cala rodzinka lacznie z ojcem byli w odwiedziny XD i jej matka wyglada na zwykla normalna grazyne
@iedrzei: no tak, jakby przychodzila, wbijala do pokoju i wychodzila to co mnie to obchodzi, może byc codziennie ale jak zajmuje pomieszczenia dzielone takie jak lazienka czy kuchnia to lekko #!$%@? ten fakt, budzisz sie szykujesz do pracy a lazienka jest zajeta przez siostre osoby ktora wynajmuje....przypominam mająca Swoj dom 2km dalej