Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voytex: ah, piąteczka, granie inaczej jak na najwyższych jest nie warte grania xD
Ale vikopkowych ekspertów będzie dupa piec, bo hurr durr niegejmingowe biurko, głośniki i mały monitor. A pewnie sami mają paździerz z czasów Bieruta i oddychają przez nos, żeby się nie rozklekotało na amen xD
Co tam w środku peceta siedzi i w sumie czemu ze światełkami?
  • Odpowiedz
@Voytex klasycznie - głośniki klawiatura i mysz bieda a co w środku siedzi nie wiem . Kup sobie kalwiaturę i myszkę RGB. Czasami pojawi się w promocji sympatyczny zestaw mysz i klawiatura Corsaira za 300 zł .
  • Odpowiedz
@buczubuczu: @CzuapDeBejs: @LudwikXIV:
1. Kupiłem części na @x-kom sam składałem, tam mi zaktualizowali biosa pod 3600
2. Specyfikacja Ryzen 5 3600 + 16 GB ram + GTX 1660 + SSD 500 GB
3. Tak wiem hejt na biurko mysz klawe i monitor, na razie tylko kompa złożyłem a na upgrade reszty przyjdzie czas, nie odrazu muszę mieć "gamingowe" stanowisko
4. Po przesiadce z laptopa w
  • Odpowiedz
Ale vikopkowych ekspertów będzie dupa piec, bo hurr durr niegejmingowe biurko, głośniki i mały monitor. A pewnie sami mają paździerz z czasów Bieruta i oddychają przez nos, żeby się nie rozklekotało na amen xD

@buczubuczu: Jeśli mam kompa za 8k, monitor 27" i biurko 140x65cm to mogę się wypowiadać? Dziękuję naczelniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zatem @Voytex: propsuje spełnianie marzeń, ale wszystko poza obudową
  • Odpowiedz
@radziuxd: dokładnie tak, tylko piec nowy bo chciałem na urlopie pograć w najnowsze gierki, dodatki do wiedzmina na full, na tyle mnie stać na razie mam to co chciałem, przyszły rok to może zmiana biurka monitora, myszy i klawy
  • Odpowiedz