Wpis z mikrobloga

Ozdoba mitoman, nikt nie traktuje go poważnie?

Pewnie ,że mitoman ale akcja z prostytutką to przecież 100% prawdy. Siedziała tam 2-3 dni. Zaprosili ją aby grała z nimi w szachy albo sprzątała? No proszę.
Ozdoba dojechał, Wiewiór dojechał to kto z nią spędzał czas pierwsze 2 dni?
W domu siedzieli tylko Ferrari, Krycha i Bąbel.
Laska z Bąblem wtedy zerwała z "jakiegoś" nieokreślonego powodu.
Ferrari, Krycha siedzieli na streamach a Bombel gdzieś w domu się zaszył. Dziwne nie?

Proste fakty i już coś jest w tym co Ozdóbka negatywny mówi

#danielmagical #famemma #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rorf46: Przeczytaj wyżej o co się spieramy?Nie kwestionuję tego że ta klientka to roksiara bo sam widziałem jej ogłoszenie na roksie a nasza dyskusja dotyczy tego co powiedział Ozdoba że WG,boxdel bzykali tą ........
  • Odpowiedz
@rorf46: Laska zamieściła wtedy całą konwersację z Multiplą ale potem się z tego wycofała,ja nie łykam wszystkiego co opowiadają jupitery czy też ktoś napisze sobie kom z du.... twarde dowody i możemy gadać tak jak było w przypadku Ratatusa ze straponem tj czarno na białym xd
  • Odpowiedz
@rorf46: Z tego co Gola wyjaśniał to była jakaś koleżanka koleżanki która pchała się tam na chatę ale ile z tego prawdy to nie wiadomo potem wykopki obczaili ją że to Roksiara i wrzucili linka do jej ogłoszenia wtedy zrobiła się panika.Wiem tylko na 100% że Medusa ją ciachnął bo potem ganiał na badania jak się dowiedział co to za laska więc chyba nie wiedzieli kim w ogóle jest ta
  • Odpowiedz