Wpis z mikrobloga

Ozdoba mitoman, nikt nie traktuje go poważnie?

Pewnie ,że mitoman ale akcja z prostytutką to przecież 100% prawdy. Siedziała tam 2-3 dni. Zaprosili ją aby grała z nimi w szachy albo sprzątała? No proszę.
Ozdoba dojechał, Wiewiór dojechał to kto z nią spędzał czas pierwsze 2 dni?
W domu siedzieli tylko Ferrari, Krycha i Bąbel.
Laska z Bąblem wtedy zerwała z "jakiegoś" nieokreślonego powodu.
Ferrari, Krycha siedzieli na streamach a Bombel gdzieś w domu się zaszył. Dziwne nie?

Proste fakty i już coś jest w tym co Ozdóbka negatywny mówi

#danielmagical #famemma #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
@transerfer ino tucznik jak tam wparadował to bombla sprzedał na streamie, że odpoczywa w pokoju ze swoją dziewczyną i wtedy Kleopatra z nim zerwała bo to nie była ona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@transerfer: A takie dzieci jak ty łykają brednie jakiegoś niezrównoważonego pacjenta xd Dobra tam tj wykop więc w wiadomo że gdyby nawet Major po nitro tak powiedział to tacy jak ty będą kręcić drame za plusika aby się coś działo.Dla mnie Ozdoba to taki sam autorytet jak Rututus czy też Magical pozdro xd
  • Odpowiedz
@transerfer: Ale ja nie przeczę temu że to była prostytutka bo nawet widziałem jej ogłoszenie na Roksie tylko śmieszy mnie bajka jak to wszyscy ją ruchali oprócz Ozdoby xd a poza tym Boxdel,WG to są ludzie którzy raczej nie muszą płacić za bzykanie bo nie jedna chętnie wskoczyła by do wyra :) patrząc z perspektywy przeszłości działalności Ozdoby na yt,jego pobycie w FAME HOUSE sorki ale nie kupuję jego bajek i
  • Odpowiedz
@stefan12323432123: No pomyśl logicznie. Zapraszają jakąś roksiarę na 2-3 dni. Pewnie jej z 3-5 koła musieli zapłacić i sądze, że po znajomści kwota. Fame House było w Poznaniu, Goła i 2 jego wspólników FAME jest z Poznania i laska miała anons w Poznaniu Ktoś musiał ją znać i korzystać wcześniej. Bo wątpie, że dzwonili do kilkudziesięciu Pań do towarzystwa i się pytali "ej zamieszkasz 2-3 dni w Fame House które jest
  • Odpowiedz
@transerfer: Myszlisz ze dzieciak ktory co zdanie nawala "xd" zrozumie co do niego piszesz? Ozdoba to mitoman i pajac, ale ewidentnie wszystko sklada sie w jedna calosc. Moze nie wszyscy ruchali, moze nie bylo kolejorza, ale na pewno ktos ta prostytutke obracal i mysle ze nie jedna osoba.
  • Odpowiedz
@why1sthat: Masz rację, trochę bezsensownie się produkowałem logicznie wyjaśnić sprawę temu dzieciakowi.
Sprawa jak mówisz jest jasna, zważywszy że sam włodarz Gola to wyjaśniał u siebie na streamie. Pytanie więc zostaje "który obracał". Ozdóbka był tam to wie dobrze. Jakby nie był to można go wyzywać od mitomanów i atencjuszy
  • Odpowiedz
@stefan12323432123: Jesteś typem człowieka któremu splunąć w twarz to on powie , że deszcz pada. Najpierw śmiejesz się z Ozdoby, nazywasz niezrównoważonym pacjentem a teraz go cytujesz. hahhahaha
Strzał w kolano , brawo Ty .hahah
Chłopie zostaw go, sam Gola się przyznał, że to była prostytutka, chłopy jurne to sobie używali ale on tego nie popiera. Masz wiarygodnego włodarza, shoty w necie, jego słowa. No i szach mat
  • Odpowiedz
@transerfer: Szach mat to ty sam sobie zrobiłeś bo Ozdoba wycofał swoje słowa,przeprosił i wyjaśnił że to była jego gra tylko ty pelikanie zostałeś ze swoim postem na wykopie więc sam się zaorałeś xd
  • Odpowiedz