Wpis z mikrobloga

#wojnaokartke

Ahahahahaha!

Magiczny składnik wielu trucizn - diwodoru monotlenek. Skutecznie powstrzymał madke p0lke.

Nie wrzucam zdjęcia z wczoraj, bo dzisiaj mamy już odpowiedź xD Przyszła zerwać kartkę a musiała wrócić się po mazak xD

Kartka pewnie i tak zniknie - kupi jakieś rękawiczki czy coś.

Czekamy!

Dzisiaj przyjadą naklejki prawdopodobnie - będzie grande finale

#afera #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki #p0lka #pytanie
ImbaJakichMalo - #wojnaokartke


Ahahahahaha!

Magiczny składnik wielu trucizn -...

źródło: comment_SIiHfE3R10wDZ2gtFO0xWktpCC5u4eug.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: na początku myślałem, że tylko madka #!$%@?, ale ty sobie zaanektowałeś część wspólną na swój ogród i masz problem, że biegają tam dzieci xD?
  • Odpowiedz
@Ogau: Nawet nie powinienem ci odpisywać -.-

1) mam swoje 10 metrów ogródka które mogę nawet ogrodzić - ale nie chcę.
2) w dupie mam, że dzieci biegają - biegają tak od 10 lat, ale teraz dopiero zaczęły rzucać kamieniami po oknach - a tego już nie mam zamiaru odpuścić
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo weź może postaw jakiś płotek. Pewnie znajdą się jacyś społecznicy próbujący ci wmówić że jednak nie możesz ogradzać swojej własności bo przez 10 lat nie było płotu. Wtedy im powiedz że masz dość psich kup oraz latających gowniakow pod oknem.
  • Odpowiedz
@padobar można zauważyć tą samą konstrukcję wielu liter. Najbardziej charakterystyczne jest "Y" gdzie gość zrobił poziomą kreskę na ukos i dorobił do niej drugie mniejsze zaokrąglone "siodełko" po lewej. To jest nieprawidłowa konstrukcja drukowanego Y więc to musiał by to być niezły przypadek, że dwie obce osoby z bloku mają taki sam styl pisania "Y". "E" tak samo jest napisane tu i tu, czyli najpierw napisał "L" a potem dorobił dwie górne
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Wracając do zrywanych kartek powinieneś zrobić tak, że jak bedzie jedna kartka i ją madka zerwie, to nastepnego dnia beda 2. Jak je zerwie to kolejnego 4, później 8 itd xDDD Takie pseudo kaczuszki #pdk Ciekawe kiedy by sie jej znudziło xDDDD
  • Odpowiedz
@nika_blue: co do Y, nie mam zdania - czasem siodełko jest proste, czasem zaokrąglone
E chyba prawie wszyscy tak piszą
jak się przyjrzysz R w kretynie, to górny zawijas jest kontynuacją pionowej kreski, a nie brzuszka!
T się totalnie różnią, w kretynie jest brzuszek w dół, długopisem prosto (rozumiem, bo można nim pisać szybciej) ale jak zdarza się wygięte to w przeciwną stronę!
N w kretynie pisane na 2 razy, w
  • Odpowiedz