Wpis z mikrobloga

#wojnaokartke

Ahahahahaha!

Magiczny składnik wielu trucizn - diwodoru monotlenek. Skutecznie powstrzymał madke p0lke.

Nie wrzucam zdjęcia z wczoraj, bo dzisiaj mamy już odpowiedź xD Przyszła zerwać kartkę a musiała wrócić się po mazak xD

Kartka pewnie i tak zniknie - kupi jakieś rękawiczki czy coś.

Czekamy!

Dzisiaj przyjadą naklejki prawdopodobnie - będzie grande finale

#afera #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki #p0lka #pytanie
ImbaJakichMalo - #wojnaokartke


Ahahahahaha!

Magiczny składnik wielu trucizn -...

źródło: comment_SIiHfE3R10wDZ2gtFO0xWktpCC5u4eug.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@nika_blue: Aż sam sobie zacząłem patrzeć - nie mam pojęcia jak można uważać tgo za ten sam styl xD Ale ja nie robię zawijańców z tyłu przy R. N piszę nie odrywając ręki - a tam jest oderwane. Y faktycznie podobne, ale ja nie robię tej kreski po łuku. Że też muszę się tłumaczyć z takich głupich rzeczy xD
  • Odpowiedz
@padobar właśnie mało kto tak pisze drukowane Y, to tutaj jest bardzo charakterystyczne jak na drukowane pismo. Wiele osób pisze E tak, że robi kreskę i dorabia 3 poziome do tego, R właśnie jest napisane tak samo tu i tu, tylko pisakiem pisał szybko po kartce pionowej i mu gdzieniegdzie przerywało, ale kierunek widać. Konstrukcja każdej litery w "krytyn" powtarza się w "ostrzeżeniu". Zdarzało mi się projektować fonty "ręczne" i od razu
  • Odpowiedz
Wiele osób pisze E tak, że robi kreskę i dorabia 3 poziome do tego


@nika_blue: Nie żebym podważał, to co piszesz, bo #!$%@? się na tym znam, ale nie spotkałem się żeby ktoś pisząc szybko, napisał E w ten sposób :).
  • Odpowiedz