Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
Na wstępie: to co TVP zrobiło dzisiaj było obrzydliwe i nie ma co z tym dyskutować.

Zastanawia mnie jednak kiedy u kucy dojdzie do głębokich przemyśleń z gatunku

hmm... skoro TVP manipuluje, przedstawia nieprawdziwe informacje i oczernia Konfederację, to może to samo robią z innymi przeciwnikami?...


Ja wiem, że śmiesznie jest patrzeć jak ktoś kogo nie lubimy dostaje po dupie, zwłaszcza niesłusznie, ale miejmy choć trochę więcej przyzwoitości niż PiS, okej?
Sytuacja sprzed paru dni: wyborcy konfy od jakiegos czasu słusznie prują się, że tvp traktuje ich niesprawiedliwie. Na wykopalisko trafia artykuł z TVP, że geje be. No to kopiemy! Najważniejsze, żeby lewactwo dupa bolała hehe. W pic rel mem @Print_Screen , prześmiewczy ale trafny.

Powinniście #4konserwy podziękować tym 'kodziarzom, ubekom i lewakow' za protesty w obronie sądów. Gdyby PiS przejął sądy to byście mieli ch**a a nie wyrok na waszą korzyść. Pamiętam jak szukałam w lipcu 2017r. osoby, która pójdzie ze mną na protesty i wyzywaliście mnie. Wpis nabił chyba ponad 100 komentarzy (dużo jak na moje konto wtedy) w większości obraźliwych i wpis usunęłam. Wrzucaliście prześmiewcze memy typu 'konstytucja prostytucja' albo 'jak mam srać kiedy w polsce łamana jest konstytucja'.


A tak na koniec; liczę, że się nawrócicie. Nie chodzi mi o to, że zostaniecie lewackimi bojówkami, czy nawet przestaniecie głosować na Korwina. Chodzi mi o nawrócenie się z tego zaślepienia, że najważniejsze jest, żeby lewactwo dupa bolała. Rządy PiSu nie przynoszą korzyści ani nam, ani wam, więc na przyszłość chociaż nie przeszkadzajcie jak będziemy protestować. Miło będzie jak pomimo naszych różnic dołączycie się do protestów, ale być może wymagam za wiele.

#neuropa #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow #polityka #wybory #konfederacja
Soojin21 - Na wstępie: to co TVP zrobiło dzisiaj było obrzydliwe i nie ma co z tym dy...

źródło: comment_PJtiYAmxGE4LWTDUJHQVN6j1l1Tmduhd.jpg

Pobierz
  • 31
@Baleburg: Ale co ma wspólnego Krul i reszta "kucy" z faworyzowaniem zmian które wprowadza PiS?
Zmiany w TVP:
https://wolnosc.pl/janusz-korwin-mikke-tvp-nalezy-sprywatyzowac/

Przejęcie sądów:
https://video.wtk.pl/news/51124-korwin-mikke-w-poznaniu-pis-po-to-by-przejac-sady-osmieszylo-wszystkich-sedziow
https://nczas.com/2018/07/04/korwin-mikke-o-zmianach-w-sadzie-najwyzszym-pis-chce-zbudowac-panstwo-totalitarne/

Możesz potępiać początkowych zwolenników pisu (choć większości z nich od jakiegoś czasu też kukle zaczęły swędzieć), ale korwinowcy od zawsze krytykowali te zmiany. Przestań dzielić ludzi na prawaków/lewaków xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Soojin21: Chociaż jestem młody, nie mam praw wyborczych i jestem wychowywany w rodzinie która popiera pis (sam ich nie popieram, wolę konfederację jeśli cokolwiek mam wybrać). Szanuję homoseksualistów bo to nie moja sprawa, aczkolwiek często wkurzały mnie wysrywy ludzi z lewej strony jeśli chodzi o politykę (z prawej czasem też aby nie było), aż w końcu przyzwyczaiłem się do low-quality contentu w tej społeczności. Aż do teraz, szanuję Cię mocno za
A tak na koniec; liczę, że się nawrócicie.


@Soojin21: Nie wierzę w to. Najważniejsze żeby lewaków piekło, wystarczy kolejny news z TVP info jadący po LGBT, muzułmanach, zachodzie, globalnym ociepleniu czy co tam się akurat nawinie i będą klikać jak #!$%@?. Może jakiś mały procent się zreflektuje że świat nie jest czarno-biały.

Jest jedno w czym się z Korwinem zgadzam - większość ludzi to idioci. Zwłaszcza jego wyznawców.
@wanghoi gdyby wpis był skierowany do nacjololo to zgodziłbym się w stu procentach. Jednak Soojin21 ewidentnie odnosi się do kucy i KNP. Konfa jest ulepem złożonym z kilku partii i równie dobrze można krytykować Razem za jakieś wybryki dziadków z SLD.
Porownujesz prywatną stację do publicznej TV.

@Azaajaszz: a niby czemu nie ?

TVN mieli wszystkich po równo.

@Azaajaszz: no i po co kłamiesz ?

Proszę cię, nie wyskakuj z takim tekstem nigdy więcej.

@Azaajaszz: co to za żenada, masz zero argumentów, co ty tu robisz ?
a niby czemu nie ?


@zino: Bo TVN robi to za swoje pieniądze, TVPis za moje.

no i po co kłamiesz ?


@zino: Nie kłamię. Znalezienie materiałów, gdzie TVN jechał po PO, Nowoczesnej czy czymkolwiek to jest kwestia 30 sekund. Znajdź mi materiał, w którym te zakłamane mordy z TVP nagłaśniają afery PiSu

co to za żenada, masz zero argumentów, co ty tu robisz ?


@zino: Szkaluję prawaków.