Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Którą opcję byś wybrał?
1. Szara myszka dla anonka, poniżej średniej krajowej z wyglądu, zawsze wierna, kochająca, oddana, nigdy nie zdradzi, ale bez ambicji, planów, zainteresowań, uzależniająca swoją przyszłość od swojego #niebieskipasek

2. Z wyglądu #plodnajulka z charakteru #p0lka ale z ambicjami, zaradna życiowo

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Która?

  • 1. 48.7% (94)
  • 2. 51.3% (99)

Oddanych głosów: 193

  • 4
Szara myszka dla anonka, poniżej średniej krajowej z wyglądu, zawsze wierna, kochająca, oddana, nigdy nie zdradzi, ale bez ambicji, planów, zainteresowań,


@AnonimoweMirkoWyznania: gwarancji nie masz, może zdradzić z nudów lub jedynego w życiu momentu zaciekawienia się czymkolwiek (i padnie na "ciekawe jak byłoby z innym")

a co do głosowania: ja wierzę w ambicje. Ale warto, by były podbudowane jakimś wspólnym z tobą systemem wartości (np. oboje jesteście wojującymi ateistami / wyznawcami
MetalowyZiomek: @AnonimoweMirkoWyznania: zainteresowanie zawsze można znaleźć i jak jest kochająca i „uzależniająca” to wystarczy ja tylko pokierować. Znam takie małżeństwa. Nie będzie ksiezniczkowac, tylko się starać. Uwierz ziom to działa i będziesz miał idealna żonę ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ja pokierujesz to się pojawia ambicje i plany tym bardziej wspólne.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua