Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hansrey: da się... Nawet niedawno prawie kupiłem tak auto.

Wszystko było spoko, już miałem brać aż doszliśmy do pytania o OC, okazało się, że auto nie ma oc od 4 miesięcy...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@hansrey: da się uniknąć kary, jeśli nikt z ufg się nie skapnie, ale mają tam algorytm zwany "wirtualny policjant", który wyłapuje nieciągłość OC. No ale nie ma 100% skuteczności więc jakaś tam szansa na wywinięcie się jest. W przypadku stwierdzenia nieciągłości można jedynie udowodnić, że się miało OC w tym czasie albo poprosić o rozłożenie kary na raty
  • Odpowiedz
jazda bez przeglądu to tak jak byś ubezpieczenia nie miał mimo iż jest wykupione


@Lardor: Nie jest to prawdą, co więcej prajtycznie nigdy nie wpływa na na wypłacę, bo ubezpieczalnia musi udowodnić, że szkoda powstawa w wyniku wady która nie pozwoliła przeglądu podbić. Musiałbyś wiedzieć o wadzie i celowo nie załatwić przeglądu. Wiem, bo autem bez przeglądu mój brat skasował inne i się dowiadywałem w zaprzyjaźnionej agencji.
  • Odpowiedz
a da się uniknąć kary?(kolega pyta) :P chyba że jesteś bezdomnym który jeździ niezarejestrowanym trupem bez przeglądu :>


@hansrey: umowa z datą wstecz na słupa, ale to raczej w przypadku gruzów tuż przed złomowaniem.

No ale nie ma 100% skuteczności więc jakaś tam szansa na wywinięcie się jest.


@badziebadla: No właśnie niby prosta sprawa, ale nie ma 100% skuteczności i nie chodzi mi o 99%. Chociaż i tak jest znacznie
  • Odpowiedz