Wpis z mikrobloga

Montale - Full Incense

Kadzidło, kadzidło i jeszcze raz kadzidło. Bardzo liniowe o P O T Ę Ż N Y C H parametrach. Moim zdaniem nudne, brakuje jakiegoś przełamania tej kadzidlanej hegemonii. Po 6h czułem się nim zmęczony. Po 10h prawie zniknął. Dla fanów mocnych wrażeń i intensywnego kadzidła.

Warto porównać ten zapach z tym
Jovoy - wchodzisz do pustej katedry, widzisz resztki unoszących się oparów, siadasz i kontemplujesz swoją egzystencję. Pełen chill.
Montale - wchodzisz do pustej katedry, podchodzi do ciebie kulejący kościelny, łapie za fraki i ciągnie do zakrystii. Otwiera szafę, wyciąga skrzynkę z kadzidłem, wkłada tam Twoją mordę, przyciska kolanem i krzyczy: "ŻAŁUJ ZA GRZECHY!"

Typ: balsamic, woody
Zapach: 6/10
Trwałość: 9/10
Projekcja: 8/10
Oryginalność: 7/10
Popularność: 1/10
Komplementy: N/A

Podobne zapachy: Jovoy Paris - La Liturgie des Heures
Cena: od 240PLN/100ml
#perfumy #zapachsutanny

PS
@vizori może napiszesz coś od siebie? Kojarzę, że Tobie podoba się ten zapach.
fryco - Montale - Full Incense

Kadzidło, kadzidło i jeszcze raz kadzidło. Bardzo l...

źródło: comment_6pkEpc3DCWdpXNLyxiONndGsmM1e0T45.jpg

Pobierz
  • 13
Otwiera szafę, wyciąga skrzynkę z kadzidłem, wkłada tam Twoją mordę, przyciska kolanem i krzyczy: "ŻAŁUJ ZA GRZECHY!"


@fryco: Ha, czyli odbieramy go zupelnie inaczej - na mojej skórze on nie jest w żaden sposób drażniący, powiedziałbym że pachnie jakby ktoś kadzidło zanurzył w słodkim syropie na kaszel. Zgadzam się że jest nudny i liniowy ale za sam zapach podbiłbym mu ocenę do 7, może 7.5.