Wpis z mikrobloga

@Peterov: to jest klawiatura sterująca - same klawisze, nie generuje dźwięku - nie podepniesz słuchawek/głośników.
Musi współpracować z modułem brzmieniowym albo z komputerem, na którym jest uruchomiony program do obsługi instrumentów wirtualnych (tzw. VSTi). Do nauki gry trochę upierdliwe, ale do zrobienia, tylko musiałbyś się naumieć skonfigurować kompa "pod muzykę".
@Peterov: są, całkiem sporo.
Tak w ogóle to do tej Keystation są dołączone np. Pro Tools First M-Audio Edition i Ableton Live Lite plus jakieś wtyczki brzmieniowe. Ale to jest temat-rzeka, musiałbyś już sam poszperać za informacjami.
@Peterov: jak najbardziej. Jeśli nie będzie Ci przeszkadzać każdorazowe odpalanie kompa i programów żeby cokolwiek pograć, to z pewnością jako klawiatura będzie lepsza niż jakiś chiński keyboard w tej cenie.
@MiQ27: nie wiem czy to marzenie ściętej głowy, ale to nawet wydaje mi się wygodniejsze. Czasem jakąś nutkę chciałbym sobie zagrać do własnych produkcji filmowych.
@Peterov: za niecałe 200 zł da się kupić jakieś używane casio z klawiaturą dynamiczną, ale to musiałbyś na allegro wyszukiwać z nazw w google, czy mają dynamiczne, sprzedawcy zazwyczaj nie zamieszczają takich informacji.