Wpis z mikrobloga

#dziendobry komunikacyjne świry, jadę starym Solarisem w #bialystok żebyście mogli pojechać po bułki, wędliny itd. a także żebyście mogli dojechać na #studbaza #pracbaza czy #licbaza #techbaza
No i oczywiście jadę żeby denerwować stare baby ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Z fartem mireczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
#komunikacjamiejska #autobusy
sultanomariano - #dziendobry komunikacyjne świry, jadę starym Solarisem w #bialystok ...

źródło: comment_EkxlnBWkBmdCOfM2d2pvsCUtuGITXiFC.jpg

Pobierz
  • 20
@Crouzer: sprawdziłem #114 na bezpiecznyautobus.gov.pl i pisze że ma 145 tys km przebiegu (najstarszy solaris w kzk wg phototrans.eu), więc chyba już coś kręcone było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

te z 2010 mają 800 kkm w bazie bezpiecznyautobus zarejestrowane
@klotz 115 ma 945 tysięcy, a 114 może mieć 1 mln 145 tysięcy, bo więcej jeździ ;) większość manów 122-130 też już ma ponad milion. Po prostu brakuje miejsca na liczniku, przekręcił się xD

@mitatuyo dzisiaj wstałem o 3, a czasami o tej godzinie muszę być już w pracy. Nic przyjemnego, strasznie rozwala organizm i rytm dobowy

@klotz jedzie? Jedzie xD zaślepek mnóstwo, obrotomierz w uchu i jazda xD one i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mitatuyo: tyle że po "dobrym" kursie, po wyjściu z kabiny nie wiem w którą stronę do domu. A co dopiero po urzędach łazić, żeby dokumenty zgubić, albo żeby za pijaka/ćpuna wzięli. Pisałem niedawno, że kartą kierowcy chciałem w sklepie płacić :)
Nie raz po zaparkowaniu spałem parę h w kabinie bo nie czułem się na siłach 8km osobówką do domu dojechać.