Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jagoo: też fajny, miałem go w pracy xd
Tylko w takiej cenie masz sterowanie analogowe czyli właśnie taki pilot z pokrętełkiem i nie masz bajerów w stylu świateł (chyba, niektóre mają? Nie jestem pewien), nie ma sterowania przez komórkę, dźwięków i takich tam
Ale na start jest ok, potem można kupować zestawy torów np. jak mu się spodoba :D
@Jagoo aż się dziwię że nikt nie zaproponował któregoś zestawu Hornby. Sprawdź w internetach/lokalnych sklepach i napewno znajdziesz coś fajnego i w twoim budżecie
@Jagoo: Jeśli to ma być kompletny zestaw, tak po prostu żeby miał to jakiś gotowiec, tak jak wcześniej ktoś pisał. Tylko w takim piko lokomotywa jest w miarę ok, tory to jak tory, ale wagony to takie plastikowe badziewie dla mnie (mam taką kolejkę).
Jeśli myślisz, że ta osoba wsiąknie jeszcze w modelarstwo kolejkowe to imho jest lepiej kupić coś lepszego. W takim wypadku polecałbym kupić tylko jakaś lokomotywę, to jest
@Jagoo: Tylko taki model plastikowy nie pojedzie :P skala też jest inna - model do składania 1:35, a najpopularniejsza skala dla kolejki elektrycznej to H0 - 1:87, są też jeszcze mniejsze. Do złożenia modelu i pomalowania też potrzeba kilka rzeczy, miej to na uwadze.