Wpis z mikrobloga

Odpaliłem ponownie The last of us i ta gra dalej zachwyca jak za pierwszym razem..
Grafika widać mocno się postarzała, ale ten klimat to jest #!$%@? majstersztyk. Do tej gry można wracać jak do dobrego filmu, czerpiesz niesamowitą satysfakcje z tego że po prostu grasz.
Naughty Dog stworzył arcydzieło w świecie gier ()

Życzę sobie i wam aby następna część była chociaż w 50% tak dobra jak.
#ps4 #thelastofus #thelastofus2 #gry
Pobierz
źródło: comment_Ta4hxr3EFPikL8KRkdmSZOiSBNLz798J.jpg
  • 6
@db95: Uważam GoWa za najlepszą grę tej generacji i chwalę prawie wszystkie exy Sony, ale tak na prawdę ps4 kupiłem żeby w końcu zagrać w TLoU po tym jak kiedyś obejrzałem walkthrough z ps3 na Youtube.
Cała gra jest niezapomniana, ale zdecydowanie najbardziej w pamięci utkwił mi jeden moment gdy

@db95 najbardziej przehajpowana gra w historii i nie mówię tego żeby uchodzić za jakiegoś #!$%@? alternatywnego czy coś, tylko jako osoba która przechodzi każdą kupiona grę do końca, nawet jak mi się nie podoba, do last od us robiłem trzy podejścia i no nie ma #!$%@? żebym to skończył
@db95
Przereklamowany tytuł. Fabularnie właściwie niczym nie zaskakuje, powiela klisze gatunku (chociaż główne postacie są nieźle rozpisane). W rozgrywce też nie ma niczego innowacyjnego (strzelanie wypada "tylko" nieźle, skradanie poprawnie). Nawet nie będę się rozpisywał o tych dennych zagadkach logicznych xD
Tytuł solidny, nawet niezły ale opowiadanie o najlepszej grze wszechczasów to przesada moim zdaniem.