Wpis z mikrobloga

Kiedy człowiek chciałby po ludzku wymienić to i owo ale zapomina, że jest w Holandii...
-koncowka drążka ok 47, po przecenie 28 eur
-łącznik stabilizatora ok 62, po przecenie 36 eur
-łożysko koła, bez piasty, 110 eur

I tak sie powoli zyje na tej wsi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mechanikasamochodowa #holandia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dyniel: autodoc ssie. Połowę rzeczy zamienią Ci na ich gównianą markę własną (bo się skończyło, a te były nawet droższe). Oczywiście jak zadzwonisz i zapytasz wtf. Żadnego info, w systemie jakbyś tak zamówił. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sroka22: pierwsze słyszę. W sumie dużo tam nie zamawiałem, ale zawsze było ok. W każdym razie dzięki za info, będę uważać
  • Odpowiedz
  • 1
@BillyGugu dokladnie tak. #!$%@? straszna. Kiedya chcialem wymienic buczace lozysko w kole w starej xsarze w norymberdze to mi zaspiewali 450 euro. Prawie tyle co auto bylo warte xD
  • Odpowiedz
  • 1
@BillyGugu czescauto24 ostatnio tam zamawiałem trochę czesci, mają apke wysyłają chyba na całą Europę magazyn mają w Niemczech , do UK bez problemu. zamawialem rozrząd i łożyska , mają w sumie bardzo duży wybór różnych marek , dobre ceny. Ja w UK jeszcze czasem kupuje na eBayu.
  • Odpowiedz
@gumon: lubie u nich sprawdzac ceny ale zarowno u nich jak i autodoc nie kupuje, odrzuca mnie sam fakt wejscia na strone www gdzie wymuszone mam po zamknieciu reklamy instalacje apki...
  • Odpowiedz
  • 1
@BillyGugu trochę dziwne te twoje obawy czy tam coś , tutaj zawsze w stacjonarnym będzie drożej z względu na koszt pracy i lokalizację, taniej online albo szybko i drożej na miejscu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyniel: @sroka22: @Asso: @gumon: @BillyGugu: ja za to często zamawiam na auto-onderdelen24 i zawsze wszystko było dobrze, korzystają tak samo z magazynów w Niemczech i nie ma problemów jak z autodoc. Też się za głowę złapałem jak przed chwilą garaż mi zaśpiewał za wymianę łożyska w kole 300e, wystarczyło podjechać do innego i już 150e się zrobiło
  • Odpowiedz
@baNicja: auto-onderdelen24 to jest autodoc. W Polsce maja też markę chyba auto-czesci24. Po raz pierwszy mi wrzucili tą ich zasraną markę w auto-onderdelen24.
  • Odpowiedz