Wpis z mikrobloga

Kiedy człowiek chciałby po ludzku wymienić to i owo ale zapomina, że jest w Holandii...
-koncowka drążka ok 47, po przecenie 28 eur
-łącznik stabilizatora ok 62, po przecenie 36 eur
-łożysko koła, bez piasty, 110 eur

I tak sie powoli zyje na tej wsi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mechanikasamochodowa #holandia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@BillyGugu: no i o co chodzi? Łącznik stabilizatora 36 euro to zarabiając te "10 euro na godzinę blancik i tak się żyje hehe" to wraz niedużo, no ale, przyjedziesz do Polski o kupisz za 10 euro :)
  • Odpowiedz
@Kombinat: te odnośniki patologii to proszę nie w moją strone kolego.
Jak ostateczna ostatecznosc to kupię tutaj. Jezeli nie to zamawiam z Polski. I wtedy tak jak piszesz, lacznik nie za 36 a za 10 eur
  • Odpowiedz
@Kombinat: dla mnie drogo, po co przepłacać za tą samą rzecz? Idziesz do Lidla i masz mleko za 7 zl, idziesz do Biedry masz mleko za 3, ten sam produdent, karton, litraz i procent tluszczu. Co wybierzesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BillyGugu: w Lidlu nie ma mleka za 7 PLN więc nie muszę dokonywać takich wyborów :)

Jak chcesz to sobie zamawiaj i z Chin, co mnie to obchodzi? Zaznaczyłem tylko, że przeżywasz, bo to wcale nie jest tak drogo...
  • Odpowiedz
@dyniel: nawet nie podjeżdżam do holenderskich mechaników, w mojej okolicy obskoczylem wszystkich. Polak= cena z kosmosu, brak terminu albo najbliższy za pół roku i co mi zrobisz...
Mam rzetelnego mechanika Polaka, stawki ma takie same jak w Pl wiec jedyne co mnie interesuje to czesci
  • Odpowiedz