Wpis z mikrobloga

Byłem przed chwilą pod szkołą moich dzieci i była akcja, bo jedna z mam na parkingu zostawiła auto bez biegu i chyba miala slaby reczny, że wiatr jej zpechał auto do rowu. Zdarza się.
Podszedlem pod szkole i zapytalem czyje to auto, znalazlem te mame i powiedzialem zeby poczekala az spakuje swoje dzieci to wezniemy paru ojcow i jej wyciagniemy to auto. No i znalazlo sie 3 gosci plus ja no i jeden na starcie jeden mowi "to nie ruszy, on wisi, nie damy rady", kolejny mówi "niech pani dzwoni na 998 albo pomoc drogową". A ja mowie, żebysmy podniesli tył a Pani sprobuje wyjechac. No to jeden mowi ze i tak nie damy rady bo coś musi go ciągnąć za line. Ja mówie, że mam hak i line ale najpierw sprobujmy podniesc. No to sprobowalismy, podnieslismy tył ile dalo rady, a mame przygazowala, no ale ledwo drgnelo. No i od razu hasla "no mowilem ze nie ma szans, trza line i wyciagnac". No ale zatrzymał sie jeszcze jeden gosc do pomocy i sprobowalismy jeszcze raz i... udalo sie.
Morał taki, że mężczyźni sa coraz mniej męscy.
No a druga rzecz, to fakt, że sie nie opłacało, bo "ani lodzik, ani nic" ;-)
#dzienchlopaka #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia
badtek - Byłem przed chwilą pod szkołą moich dzieci i była akcja, bo jedna z mam na p...

źródło: comment_mpZrC9xS1UBVmwsyp5vJmCe10xMslcrh.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@badtek: o #!$%@? to niezłe wnioski xD
ktoś nie chciał zniszczyć ubrań i się szarpać z samochodem obcej osoby, to już jest #!$%@? w rurkach xDDDD
ciekawe czy byś tak samo męski jakby ktoś z was uszkodził zderzak a baba by zadzwoniła zesrana na policję
  • Odpowiedz
Morał taki, że mężczyźni sa coraz mniej męscy.


@badtek: chyba leniwi - kiedyś trzeba wszystko #!$%@?ć na siłę, teraz są do wszystkiego maszyny i narzędzia, więc "po co się męczyć"

  • Odpowiedz
nie no, najlepiej nic nie robic, nie myśleć, tylko wezwac 998, jak emerytka.


@badtek: Taki inteligent z ciebie, że nawet nie przeczytałeś to co ci proponowałem i pierdzielisz kocopoły odwaracając kota ogonem?

Nie napisałem by wzywać straż pożarną (która notabene nie jest od tego). Napisałem, że miałeś wziąć auto na hol i liną wyciągnąć swoim autem skoro była taka
  • Odpowiedz
kochane wykopowe stulejki, popatrzcie na zdjęcie, gdzie zaczepilibyście linę?

Za zderzak? XD

Trzeba by wyciągać zaślepkę, szukać wkręcanego oczka, za który moznaby przyczepić linę holowniczą, nie mówiac już o tym, że lina holownicza była za długa, trzeba by kombinować żeby ją skrócić, bo po przeciwnej stronie jestdni było tylko 5 m parkingu.


@badtek: No #!$%@? rzeczywiście jesteś gamoniem. W zderzaku masz zaślepkę. Otwierasz ją i wkręcasz oczko na
  • Odpowiedz
Często piszesz wg. mnie różne #!$%@?,


@krabozwierz: Często piszę dużo rzeczy w żartach nie na serio (a poczucie humoru mam tylko sobie śmieszne xD) i nie dodaje emotek. Tutaj pisze jak najbardziej na serio, bo po prostu witki opadają jak się czyta taką głupotę i rady, że tak się powinno robić xD.

Poświęcisz 10 minut żeby komuś pomóc, a potem będziesz sobie pluł w brodę, że pomogłeś, bo ci coś
  • Odpowiedz
@badtek:

nie mam problemów ze swoją męskością i dźwigam całkiem niezłe ciężary, a brudzę się dosyć regularnie, ale kiedy mam to zaplanowane - np. naprawa auta i tego typu sprawy
.
  • Odpowiedz
@brozio991: dzieki, meskosc to nie tyle sila fizyczna, co rowniez chęć konkretnej bezinteresownej pomoc kobiecie w potrzebie. Zadzwonic po pomoc drogowa czy 998 to kobita by sama potrafila, bez pomocy
  • Odpowiedz
I czemu nie można zrobić tego liną jak człowiek nie ryzykując zdrowia i się nie męcząc?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: mozna, poswiecajac na to z 10-15 minut i tamujac ruch na pare minut, ale czmu nie zrobic tego w 5-6 osob w 2 minuty nie tamując ruchy i nie ryzykujac zdrowia?
Napisalem Ci, ze to nie chodzilo o to zeby podniesc cale auto, tylko uniec odrobine tył żeby doważyć przód, aby koła mialy
  • Odpowiedz
@badtek:

trudno powiedzieć czym jest męskość, ale łatwo powiedzieć czym ona nie jest - nie jest ona wtedy, kiedy trzeba sobie to udowadniać bądź dyktować co męskie jest, a co nie.

Tak parafrazując, to wiesz jaki jest częsty problem z kolesiami, którzy okazują swoją męskość i podbijają ego bezinteresowną pomocą nieznajomym kobietom? Często #!$%@? robią dla kobiet, które są częścią ich życia - np. dla żon i mówię tutaj totalnie
  • Odpowiedz