Wpis z mikrobloga

Byłem przed chwilą pod szkołą moich dzieci i była akcja, bo jedna z mam na parkingu zostawiła auto bez biegu i chyba miala slaby reczny, że wiatr jej zpechał auto do rowu. Zdarza się.
Podszedlem pod szkole i zapytalem czyje to auto, znalazlem te mame i powiedzialem zeby poczekala az spakuje swoje dzieci to wezniemy paru ojcow i jej wyciagniemy to auto. No i znalazlo sie 3 gosci plus ja no i jeden na starcie jeden mowi "to nie ruszy, on wisi, nie damy rady", kolejny mówi "niech pani dzwoni na 998 albo pomoc drogową". A ja mowie, żebysmy podniesli tył a Pani sprobuje wyjechac. No to jeden mowi ze i tak nie damy rady bo coś musi go ciągnąć za line. Ja mówie, że mam hak i line ale najpierw sprobujmy podniesc. No to sprobowalismy, podnieslismy tył ile dalo rady, a mame przygazowala, no ale ledwo drgnelo. No i od razu hasla "no mowilem ze nie ma szans, trza line i wyciagnac". No ale zatrzymał sie jeszcze jeden gosc do pomocy i sprobowalismy jeszcze raz i... udalo sie.
Morał taki, że mężczyźni sa coraz mniej męscy.
No a druga rzecz, to fakt, że sie nie opłacało, bo "ani lodzik, ani nic" ;-)
#dzienchlopaka #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia
badtek - Byłem przed chwilą pod szkołą moich dzieci i była akcja, bo jedna z mam na p...

źródło: comment_mpZrC9xS1UBVmwsyp5vJmCe10xMslcrh.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
Morał taki, że mężczyźni sa coraz mniej męscy.


@badtek: Kiedyś dorabiałem sobie na budowie. I był jeden taki mądry pan Leszek. Pan Leszek mimo, że pracował na budowie to był naprawdę mądry. Zawsze mi powtarzał jedną rzecz.

Młody nie pracuj ciężko ale mądrze.


Pan Leszek jak zawsze mieliśmy problem i czegoś nie mogliśmy zrobić (np #!$%@?ć belki #!$%@? wysoko). To go wołaliśmy a on mówił:

Chłopaki idźcie zjeść kanapki za 5
  • Odpowiedz
@badtek: mogłeś im kazać się odsunąć, samemu w pojedynkę wypchnąć i pokazać im cipeuszom kto tu jest samcem alfa ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@badtek:

Po co przenosić żone przez próg i ryzykować kregoslup? przecież ma nogi sama przejdzie XD

O to wlasnie mi chodzi, taka niby nowoczesna, inteligentna cipowatość.
Dowaliłeś porównaniem, że hej.
Na polowanie też chodzisz żeby zdobyć mięso?
  • Odpowiedz
Po co przenosić żone przez próg i ryzykować kregoslup? przecież ma nogi sama przejdzie


@badtek: Jest różnica przenieść jakąś drobną pupę a dźwigać z nóg i kręgosłupa 1,5 tonowe auto.

Niby taki tatuś a pomyśleć nie potrafi o konsekwencjach .

O to wlasnie mi chodzi, taka niby nowoczesna, inteligentna cipowatość.


To nie jest cipowatość. To po prostu inteligencja i myślenie co się może zdarzyć. To się nazywa odpowiedzialność. Cipowatość to siłowanie
  • Odpowiedz
Jest różnica przenieść jakąś drobną pupę a dźwigać z nóg i kręgosłupa 1,5 tonowe auto.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: taki inteligent z Ciebie, że nie widzisz na zdjęciu, że przednie koła są na asfalcie, a auto się zawiesiło na krawedzi rowu? wystarczyło odrobine podnieść dył (z 5cm), żeby zwiekszył się docisk opon do asfaltu z przodu i już krecace się koła same wyciągnely auto z rowu.

nie no, najlepiej nic nie robic, nie myśleć,
  • Odpowiedz
nie no, najlepiej nic nie robic, nie myśleć, tylko wezwac 998, jak emerytka


@badtek: Nie no jeden z panów pomyślał i zaproponował wyciąganie liną. Gdybyś od razu przystał na tą propozycję zajęłoby to tyle samo czasu co szarpanie się z autem.
Ale nie, lepiej pokazać jakim jest się samcem alfa. Narazić się na kontuzje pleców, #!$%@?ć ręce i być może ciuchy o brudne auto.
Tak się pracuje na bordo? Kręcąc gównoburze?
  • Odpowiedz
Tak się pracuje na bordo? Kręcąc gównoburze?


@Wycu91: tak, i mowie to szczerze,spodziewalem sie ze tymi 2 ostatnimi zdaniami sprowokuje stuleje i bedzie szum :-) wykopki sa przewidywalne
  • Odpowiedz
tak, i mowie to szczerze,spodziewalem sie ze tymi 2 ostatnimi zdaniami sprowokuje stuleje i bedzie szum :-) wykopki sa przewidywalne


@badtek: #!$%@?łeś mnie, ale szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: @strongBAD: @Wycu91: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @jas_wedrownik:
kochane wykopowe stulejki, popatrzcie na zdjęcie, gdzie zaczepilibyście linę?
Za zderzak? XD
Trzeba by wyciągać zaślepkę, szukać wkręcanego oczka, za który moznaby przyczepić linę holowniczą, nie mówiac już o tym, że lina holownicza była za długa, trzeba by kombinować żeby ją skrócić, bo po przeciwnej stronie jestdni było tylko 5 m parkingu.
Powiem szczerze, ze te moje ostatnie 2 zadania to były
  • Odpowiedz