Wpis z mikrobloga

@Violetowy87: Nigdy nie lubiłem apple ale zawsze szanowałem za design. Tutaj jednak muszę to napisać ten tel. jest paskudny. Co generację to gorzej a pamiętam jak mi się 5 podobała.
  • Odpowiedz
@Violetowy87: obiektywnie to nie opłaca się bo masz dostęp tylko do zdjęć i filmów i jakichś dupereli, z odtwarzaczami muzyki jest słabo, z przeglądarkami też bo to tylko nakładki, klawiatury potrafią crashować i wracać do stockowej która jest syfem, jedyne co to ma dobre to aparat i to tyle, nawet muzykę masz lepszą na dobrych słuchawkach w średniaku z androidem, ios to przypudrowane g0wno które sprawia wrażenie komfortowego, nie, naprawdę,
  • Odpowiedz
@Violetowy87: android = bierzesz kolezance samsunga s900, wgrywasz na nowo system I CYK na allegro. Powodzenia z nowym nabytkiem, dla mnie za duży aparat, 6s wystarczy :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cibronka: Kolega widzę w takiej samej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie zbieram doświadczenia i opisze je na dniach. Teraz jedyne co mogę powiedzieć, że hardwarowo zbliżone. Aparaty wydają się podobne, ale nie robiłem jakichś większych testów. Tryb nocny robi robotę.

Jeśli chodzi o software to dla mnie na plus - np. taki smaczek, że jak przychodzi ci sms z kodem potwierdzającym do jakiejś aplikacji, to klawiatura sama ci podpowiada ten kod - nie musisz wchodzić do smsów i kopiować. iOS ma dużo długich animacji, przez co system wydaje się płynniejszy i po prostu przyjemniejszy dla oka.
Face ID - dla mnie rewelacja, a nie ten średni czytnik z s10.
Apple pay - bomba, dużo lepsza antena niż w s10
  • Odpowiedz