Wpis z mikrobloga

@lanekrasz nie ma opcji, ja sam w chooj czesto ogladam sie za lasksmi az sie zapominam a nie wyobrazam sobie jak jakas dziewczyna patrzy czesciej ode mnie, po za tym to widać jak ktos sie oglada
@SledziuXD Lubię, jak mężczyzna ma długie i szczupłe palce, ogólnie szczupłe dłonie. Wiadomo, że co człowiek to inna budowa łapek, ale jakoś najbardziej preferuje taki design dłoni.

@jarzabek Co nie?ʕʔ Widzę, że doświadczony w boju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@andromedaa: potwierdzam, znałem jedna typiare lvl wtedy 23, która lubiła rysować. Narysowala raz scenke rodzajowa jak byliśmy kiedyś w barze i pilismy piwo. Miałem tam widocznie zarysowany tylek. Do tej pory myślałem że moim głównym atutem fizycznym jest wzrost, ale wtedy wyznała, że bardziej jej się podoba moja dupa, więc do niej się najmocniej przyłożyła na rysunku xD

O palcach też coś mówiła, ale głównie przez pryzmat tego, że są grubsze
@SledziuXD Kręcone włosy u facetów są urocze ʕʔ Znajdziesz jeszcze jakąś fajną różową Mireczku, trzymam kciuki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ja długo nie lubiłam swoich włosów, również mam naturalnie kręcone xD A teraz nie wymieniłabym ich na żadne inne, mimo że też nie wyrwalam nikogo na kręcone włosy XD