Wpis z mikrobloga

Przez egoizm rodziców jestem zmuszony szukać pracy, będąc narażonym na stres. Postanowiłem napisać jeszcze dwie książki, aby coś po mnie pozostało i się #!$%@?ć.
#antynatalizm
  • 6
  • Odpowiedz
@paul772: Ładna mi to okazja :D Z perspektywy całego mojego życia, to wolałbym się nigdy nie urodzić. Skura - stres nie na każdego działa motywująco, bo mnie zabija. Wszystko zależy od wrodzonych reakcji na czynniki stresowe i nie tylko.
  • Odpowiedz
@jim78: tak czy siak czeka cię praca po 8h dziennie, nie licząc czasu jaki potrzeba na dojazd do niej i przygotowanie się w domu (śniadanie, higiena itp)
Takie życie, większość ludzi #!$%@? ciężko żeby z głodu nie umrzeć i jakoś przeżyć i nieco przedłużyć sobie byt na Ziemi.
Po pracy większość nie ma ochoty ani siły na przyjemności (mówię o tych co jebią fizycznie) nie mają nawet siły myśleć o
  • Odpowiedz
@fapowiczowski: Wiem, że niechodzenie do pracy też nie jest dobre. Z drugiej strony zapieprzanie za ochłapy nieraz stresując się będąc zmuszonym przebywać z nieproszonymi gośćmi to porażka, marnowanie czasu, w którym można coś ciekawego stworzyć. Sam się o tym przekonałem.
  • Odpowiedz