Wpis z mikrobloga

Mam przekaz do wszystkich przegrywow, którzy usilnie próbują p0ruchac.

Jestem stałym bywalcem jednego klubu w Katowicach. Specyfika tego miejsca oraz muzyki tam granej sprawia ze są to imprezy dość "kameralne" i zrzeszające głownie osoby które przychodza głownie dla tej muzyki.

Od jakiegoś czasu pojawia sie tam coraz wiecej przegrywów, którzy probują "wyrywac" loszki. Co mniej wiecej zawsze wyglada podobnie, typo zachodzi laske od tylu i kroczek po kroczku sie do niej przysuwa az wkoncu uda mu sie o nia otrzec.

#!$%@? JAKIE PROCESY MYSLOWE MUSZA ZACHODZIC W MOZGU ZEBY WIERZYC ZE TAKI SPOSOB MOZE ZADZIALAC.

I juz #!$%@? jak typ sobie odposcic kiedy laska bedzie ewidentnie niezainteresowana, ale #!$%@? widze typow przed ktorymi laski literalnie #!$%@? a oni nadal cisn temat. #!$%@? jeden typ nie reagowal jak moja znajomu poprostu kazala mu #!$%@? kiedy nie przestawal swoich prob pomimo braku zainteresowania z jej strony.

Podchodze do typa mowie mu ze moze fajnie zeby nie #!$%@?ł maniany i jak panna nie chce zeby sobie darowal. Typ pokiwal glowa a po 5 minutach to samo XD.

Zajebiste bylo jak juz po imprezie przed klubem jakas panna przed nim literalnie #!$%@? XD

Inny gosciu taki creep ze ja #!$%@? XD od tylu kroczek po kroczku i ocieranko XD jak jakas panna nie chciala to podbijam do nastepnej obok XD. Ja zaczal sie #!$%@?ć do znajomej mojego kumpla to powiedzial mu ze robi gnuj i ze tak nie wyrwie nic XD oczywiscie #!$%@? to dalo.

ICH TRZEBA PO MORDACH LAC CZY JAK?

Drogie przegrywy. Ja z mordy 4/10 ulany typ co calgonu nie jadl nigdy, dam wam złotą rade.

NIGDY NIE CHODZCIE DO KLUBU PO TO BY WYRYWAC LASKI. UCZESZCZAJCIE NA TE IMPREZY BY BAWIC SIE OD MUZYKI, poprostu.

Ja chodze sam. Poznalem mase zajebistych ludzi tam w tym dziewczyny i jedno wiem. Jezeli bedziesz kochal muzyke, czuł ją i nią żył i poprostu sie dobrze bawil to wkoncu złapiesz kontakt z innymi ludzmi. I nigdy #!$%@? ale to nigdy nie podchodz od tylu. Zawsze od przodu, uśmiechnij sie potancz troche do tej osoby i jesli ten ktos nie bedzie zainteresowany interakcja to sobie daruj. Ale nigdy nie forsuj #!$%@? podrywu i nie zaczynaj sie zdupy o ta druga osobe ocierac jprdl.

Jak bedzie widac ze sie dobrze bawisz sam ze sobą to #!$%@? inni ludzie nagle bedą sami chcieli sie z toba bawic.

A jesli chodzisz na imprezy by zdobyc to mityczne RU-CHA-NIE XD to powodzenia przegrywie.

TFU NA TAKICH CREEPow

#zalesie #przegryw #wyjdezprzegrywu #gorzkiezale #jakwlesie #wygryw #ruchanie #podrywajzwykopem
TurboTapir - Mam przekaz do wszystkich przegrywow, którzy usilnie próbują p0ruchac.
...

źródło: comment_WiGp8daJJTObU8ThUsbQxQSR5VDo3Oof.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: wiem co bylo na upperze osobiscie bardziej chcialem isc na ta cala hewre a zwlaszcza na syny. Techno robi sie tak samo popularne jak wixapol i przychodzi na to dzieciarnia. Zapraszam na imoreze dnb albo psytrance tam jest piekna atmosfera i piekni ludzie i bardzo malo tych trzeźwych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TurboTapir: Dziękuję, ale mam alergię na klimaciarzy i gadki o energii. Rejvuje już 15 lat, ale mimo wszystko rozwijam się, ciągle czegoś uczę, robię karierę i chcę założyć własną firme. Do tego mam różne sportowe pasje.
Psajowe towarzystwo ma przeżarty kwasem, "energią" i anarchizmem mózg. Owszem sa wyjątki, a sama muzyka mi się bardziej podoba od techno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InterferonAlfa_STG: no widzisz a ja jak ide na rejv to nie interesuje mnie kto jak wyglada jak jest ubrany jakie ma pasje czy jest biznesmenem. Do kazdego sie usmiechne zbije zolwia czy podziele sie woda a potemagadam na szlugu. Nie rozumiem tez co ma rejvowanie do samorozwoju xd gdzies mam to jaka masz kariere wyksztalcenie czy #!$%@? pasje xd jesli dobrze sie bawisz i kochasz muzyke i nie krzywdzisz innych
  • Odpowiedz
@TurboTapir: dla mnie parkiet zawsze będzie egalitarynym miejscem, a z każdym kto ma pozytywne uosobienie zbiję żółwia. Nadal nie zmienia to faktu, że nie z każdym mam ochotę wdawać się w głębszą dyskusję, bo nie z każdym zwyczajnie jest o czym rozmawiać. A nie lubię płytkiej gadki i nie lubię meneli. Może tego jeszcze nie widzisz bo jesteś młody, ale cześć ludzi na tych imprezach to zwykli menele. I to
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Nie masz bladego pojecia ile mam lat. Nie wiem tez co argument wieku ma wniesc do dyskusji. Nie lubie osob wywyzszajacych sie poprostu. To ze jestem programistą, zarabiam wiecej nize wiekszosc polaków nie oznacza ze mam innych nazywac menelami. Tez nie bedzie mi sprawiala przyjemnosci rozmowa z osobą z którą się nie zrozumiem ale to ze ktos ma inne ambicje odemnie nie oznacza ze ja jestem lepszy albo on
  • Odpowiedz