Wpis z mikrobloga

Mam przekaz do wszystkich przegrywow, którzy usilnie próbują p0ruchac.

Jestem stałym bywalcem jednego klubu w Katowicach. Specyfika tego miejsca oraz muzyki tam granej sprawia ze są to imprezy dość "kameralne" i zrzeszające głownie osoby które przychodza głownie dla tej muzyki.

Od jakiegoś czasu pojawia sie tam coraz wiecej przegrywów, którzy probują "wyrywac" loszki. Co mniej wiecej zawsze wyglada podobnie, typo zachodzi laske od tylu i kroczek po kroczku sie do niej przysuwa az wkoncu uda mu sie o nia otrzec.

#!$%@? JAKIE PROCESY MYSLOWE MUSZA ZACHODZIC W MOZGU ZEBY WIERZYC ZE TAKI SPOSOB MOZE ZADZIALAC.

I juz #!$%@? jak typ sobie odposcic kiedy laska bedzie ewidentnie niezainteresowana, ale #!$%@? widze typow przed ktorymi laski literalnie #!$%@? a oni nadal cisn temat. #!$%@? jeden typ nie reagowal jak moja znajomu poprostu kazala mu #!$%@? kiedy nie przestawal swoich prob pomimo braku zainteresowania z jej strony.

Podchodze do typa mowie mu ze moze fajnie zeby nie #!$%@?ł maniany i jak panna nie chce zeby sobie darowal. Typ pokiwal glowa a po 5 minutach to samo XD.

Zajebiste bylo jak juz po imprezie przed klubem jakas panna przed nim literalnie #!$%@? XD

Inny gosciu taki creep ze ja #!$%@? XD od tylu kroczek po kroczku i ocieranko XD jak jakas panna nie chciala to podbijam do nastepnej obok XD. Ja zaczal sie #!$%@?ć do znajomej mojego kumpla to powiedzial mu ze robi gnuj i ze tak nie wyrwie nic XD oczywiscie #!$%@? to dalo.

ICH TRZEBA PO MORDACH LAC CZY JAK?

Drogie przegrywy. Ja z mordy 4/10 ulany typ co calgonu nie jadl nigdy, dam wam złotą rade.

NIGDY NIE CHODZCIE DO KLUBU PO TO BY WYRYWAC LASKI. UCZESZCZAJCIE NA TE IMPREZY BY BAWIC SIE OD MUZYKI, poprostu.

Ja chodze sam. Poznalem mase zajebistych ludzi tam w tym dziewczyny i jedno wiem. Jezeli bedziesz kochal muzyke, czuł ją i nią żył i poprostu sie dobrze bawil to wkoncu złapiesz kontakt z innymi ludzmi. I nigdy #!$%@? ale to nigdy nie podchodz od tylu. Zawsze od przodu, uśmiechnij sie potancz troche do tej osoby i jesli ten ktos nie bedzie zainteresowany interakcja to sobie daruj. Ale nigdy nie forsuj #!$%@? podrywu i nie zaczynaj sie zdupy o ta druga osobe ocierac jprdl.

Jak bedzie widac ze sie dobrze bawisz sam ze sobą to #!$%@? inni ludzie nagle bedą sami chcieli sie z toba bawic.

A jesli chodzisz na imprezy by zdobyc to mityczne RU-CHA-NIE XD to powodzenia przegrywie.

TFU NA TAKICH CREEPow

#zalesie #przegryw #wyjdezprzegrywu #gorzkiezale #jakwlesie #wygryw #ruchanie #podrywajzwykopem
TurboTapir - Mam przekaz do wszystkich przegrywow, którzy usilnie próbują p0ruchac.
...

źródło: comment_WiGp8daJJTObU8ThUsbQxQSR5VDo3Oof.jpg

Pobierz
  • 29
@maciej-zabur: nie lubie siac kwasu, wole grzecznie mu zwrocic uwage jak juz mnie #!$%@? niz skazywac go na #!$%@?. Tez nie chce byc bialorycerzem na sile wiec reaguje jak juz typ zacznie przesadzac w #!$%@? albo #!$%@? sie do moich znajomych. Ostatecznie oni oprocz tego ze obrzydliwi są nieszkodliwi, no moze oprocz tego ze swoim #!$%@? psuja innym zabawe
@InterferonAlfa_STG: mhm. TECHNO DNB I HAUSE TO TEZ SOM EDMy niezaleznie czy ci sie to podoba czy nie tak samo jak hardstyle, hardcore, wszystkie teki czy frenchcore hardbass albo UK garage. Ja utozsamiam edm tylko z dobra muzyka XD chociaz osobiscie wole o takich imprezach mowic rave :3 (inb4 tak tak wiem co znaczy to okreslenie )
@fajnyboy96: dwie postacie ktore przytpoczylem w tej historii to przynajmniej w mojej opini doskonale przyklady przegrywow ktorzy sie naczytali #!$%@? poradnikow podrywu i probuja to realizowac w klubach. Kazdy kto tak robi musi byc przegrywem i #!$%@?