Wpis z mikrobloga

Początek pracy przy nowym projekcie. Gra ma być takim "Dead Space" w formie gry logiczno-platformowej. Na tą chwilę wystrugałem nowy model w blenderze, ogarnąłem sterowanie tak aby postać zachowywał się jak gdyby przebywała w warunkach słabszej grawitacji.
Projekt robiony bez spiny, tworzony bardziej dla frajdy. Po ostatnim nie sukcesie poprzedniej gry
THEOFIL, stwierdziłem, że sobie odpuszczę tworzenie gier, jednak nie mogę sobie znaleźć jakiegoś innego kreatywnego hobby.

#gamedev #unity3d #tworczoscwlasna #blender #grafika3d #sonsofwelder #gry #grymobilne
Pobierz Fat_Mo - Początek pracy przy nowym projekcie. Gra ma być takim "Dead Space" w formie ...
źródło: comment_6xQ6r8Dth0GgRrq85mJKSUee7lci7eFp.jpg
  • 12
@Fat_Mo: > Po ostatnim nie sukcesie poprzedniej gry
THEOFIL

Co Ty gadasz? Czego oczekiwałeś? Że będzie następny candy crash a ty będziesz do końca życia ustawiony wydając swoją pierwszą grę? Ogromnym sukcesem jest wydanie gry (szczególnie mobilnej) która jest ukończoną spójną całością i z tego się ciesz i z radością rób następną. Powodzenia ;)
@Fat_Mo: Już Ci napisałem obszerny feedback pod Twoim postem raz, nie będę się rozwodził ponownie. A mogę Ci jeszcze dodać że miałem na telefonie z tydzień i córka kilka razy robiła podejścia do Twojej gry, była dla niej za trudna i w końcu odpuściła. Bierz to pod uwagę przy następnym projekcie, bo to że gracz z 20-paro letnim stażem sobie radzi to nie ma znaczenia, główny target mobilek to dzieci w