Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W końcu, po 2 tygodniach #!$%@? wracam do domu, szanujcie swój czas, dbajcie o zdrowie, tę 2 tygodnie w szpitalu były dramatyczne pod względem społecznym, praktycznie 0 kontaktu ze znajomymi i kilka godzin w tygodniu na świeżym powietrzu.

Tak sobie teraz myślę że szkoda że żadnego tagu nie założyłem o pobycie w szpitalu, ale pobyt jak pobyt chyba.

Diagnoza: Nieswoiste zapalenie jelit (niewiadomo która odmiana)

Leczenie: sterydy przez 1.5 miesiąca, później kontrola i ograniczenie sterydów.

Jutro szkółka, miejmy nadzieję, że nauczyciele zrozumieją moją sytuację i ponawiam się na terminy zaliczeń kartkówek (a było ich trochę)

Pozdro vikop

#szpital #leczenie #chwalesie #gownowpis
Retsew - W końcu, po 2 tygodniach #!$%@? wracam do domu, szanujcie swój czas, dbajcie...

źródło: comment_kyrRzSoKWPNtf6uLM3T0qj8i7VdlEZsR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Retsew: #!$%@? stary ja leżałem po operacji kolana jak warzywo przez 3 dni i #!$%@? myślałem że zdechne powiesz coś wiecej jak wykryles tą chorobę jelit i jakie objawy miałeś bo też od kilku tygodni mam problem z kichami...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uabit: mam zakaz wf-u i siłowni na 2 miesiące, więc #!$%@? z aktywnością będzie ;/ ale fakt, ćwiczyłem jako naturals a teraz będę sterydziarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boro1996: ogólnie to ta choroba uaktywnia się przez jakieś wydarzenie (biegunka czy zapalenie jelit)

Przez całe życie można nie mieć objawów i nagle cyk- złe jedzenie i biegunka - choroba uaktywnia sie.

U mnie to było wesele po którym miałem POTĘŻNA biegunke- nie spałem przez 2 dni.

Następnie mniejszy ból, ale starałem się zaleczac przy pomocy leków od lekarza pierwszego kontaktu, to nic nie pomogło, później USG, krew itp

No i
  • Odpowiedz