Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@triliamsa: No od znajomych się trochę oddaliłem ale nie jestem w nastroju, żeby się z nimi spotykać.
Łatwo powiedzieć wyjdź do ludzi. Jak dochodzi co do czego to i tak nie wyjdę.
Ashwa jest op. Po miesiącu używania widać efekty. Tylko zadbaj o Ashwe z dobrej firmy. Najłatwiej kupić w... sklepie dla koksów, bo wpływa pozytywnie na wydolność organizmu :). Kup sobie z olimpu - jest 60 tabsów za coś koło 25 ziko przy zaw. witanoidów 5% (czyli, że dobra).
@ssmietana: No nie do końca. Czasem żeby nawet głupie SSRI dobrze weszło to trzeba poczekać kawał czasu, a jak wystąpią jakieś trwałe efekty uboczne to czeka Cię stopniowe odstawianie i dobieranie kolejnych aż do skutku. Nie mówię, że to nie ma sensu, bo jasne że ma, ale poza tym warto zadbać o inne sposoby poprawy swojego stanu bani, bo często samymi lekami depresji nie wyleczysz.
@ssmietana: No jasne, że tak. Ale OP pytał o metody naturalne. Jak ktoś ma mega niehigieniczny tryb życia to czasem niewielkie zmiany są w stanie zmienić jego stan, bez konieczności walenia leków. Nie twierdzę, że leki same w sobie są czymś złym i trzeba się ich bać, choć niestety taki pogląd w społeczeństwie jest silny. To trochę jak z naprawą zepsutego sprzętu. Czasem nie trzeba od razu lecieć do specjalisty.
@mudmen: sen to naturalny sposób na auto-regulację mózgu. Po to w ogóle jest sen. Regularnie chodź spać po zmroku i budź się o świcie. Nawet jak nie pomoże na twój problem, to na pewno pomoże na wiele innych rzeczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ssmietana: Ale jak taka wizyta wygląda? Bo z psychologiem prowadzi się rozmowę, prawda?
A z psychiatrą? Idę, dostaję lek i elo? Bez wydawania się w szczegóły?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@mudmen: z mokego punktu widzenia wizyta u psychiatry byla najlepsza decyzja. Owszem, ciezko bylo sie spuscic po ssri i seks byl bez orgazmu, ale to male miki w porownaniu do tego, ze ogarniesz swoje zycie. No i po odstawieniu wszystko wraca do normy.

Leczac sie na lapu capu czy polsrodkami mozesz sobie zaszkodzic. I po co.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bajczarz: Positivum odpada. Na blogu gdzie analizują składy suplementów diety przeczytałem, że jest tam zbyt mała ilość substancji aby wywołać jakikolwiek efekt
@mudmen: Ty jesteś normalny Ja serio mówię Wy wszystko dzisiaj byście chcieli od razu po jak najmniejszej lini oporu ot wziąść tabletkę i gotowi Dzbany jedne
@mudmen: Właśnie przeczytałem i jest napisane, że dopiero 10 krotna zalecana dawka (3 tabletki dziennie) miałaby dopiero jakikolwiek efekt. W blistrze jest 30 sztuk, a ja jestem drobnej postury, więc nawet tyle nie dało żadnych efektów
@Tonari_Totoro: W takim razie przepraszam, nie znam się. Przy okazji polecam Ci homeopatię i placebo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mudmen: po własnym doświadczeniu Jak ma za dużo wolnego czasu to myślę o wszystkim i często dopada mnie depresja więc staram się pracować dużo, nie koniecznie zarobkowo ale domu, w ogrodzie czy przy pasji, wtedy nie mam czasu na takie myśli
Istnieją jakieś naturalne antydepresanty?


zależy co rozumiesz przez naturalne, ale jak chodzi Ci o coś co kupisz w sklepie z suplementami albo na allegro, to nie ma

Nie chcę brać leków.


po to są, pierwszy krok już zrobiłeś, bo rozpoznajesz, że masz problem

ewentualnie dostanę coś bez recepty?


nie

Prosiłbym też o sprawdzone sposoby, a nie jakieś głupoty z gówno blogów o rumianku.


@mudmen: wszystkie sposoby poza naukowo sprawdzonymi to są