Wpis z mikrobloga

Po marszu poszliśmy grupą na dworzec. Była nas czwórka plus trzy dziewczyny, które się do nas dołączyły by było bezpieczniej. Od samego końca marszu śledziła nas grupa trzynastolatków, którzy na nas pluli i wyzywali. Podszedł nawet do mnie jeden i chciał mi wyrwać transparent. Jak my się zatrzymywaliśmy to oni także. Jedna dziewczyna spojrzała na moją przyjaciółkę i drwiła z niej, że się w niej zakochała bo tak na nią patrzy. Szli za nami i krzyczeli "pe*aści" i "cle*, lecz ich ignorowaliśmy. Apogeum było to, że jedna z dziewczyn została napadnięta i wyrwano z jej torby tęczową flagę. Zaczęła krzyczeć, a oni wyjęli zapalniczkę. Nagle ona wyjęła telefon i powiedziała, że dzwoni na policję. Ci zaczęli krzyczeć, że zasłania się policją, jeden piskliwym głosikiem powiedział, że nie o taką Polskę jego dziadek walczył. Uciekli szybko i tyle było po nich.
Polska młodzież A.D. 2019

#teczowepaski #lgbt #gayisok #homoseksualizm #lgbt #zalesie #patologiazmiasta #polska #lublin
Pobierz
źródło: comment_V8GHyw7bY4i8nWcQfFMUZbCueivLY56P.jpg
  • 20
@swiatusss max 500 było. Ponad 1k to było policji.

Organizatorzy marszu robią wszystko aby zniechecic normalnych ludzi.

Osobiście zrobiłbym trasę raclawickie - Długosza- leszczynskiego- Czechowska- lubomelska - krakowskie

Byłoby mniej blokowania ważnych ulic. Sowińskiego, głęboka czy narutowicza to ważne ulice dla komunikacji.
@Cukrzyk2000:

grupa trzynastolatków


()
A potem sie dziwicie ze sie z was smieja, trzeba bylo mu #!$%@? tym transparentem w zeby, to by skonczylo sie kozaczenie () Prawilniak przeciez na bagiety by nie zadzwonil, bo wstyd xD