Wpis z mikrobloga

@mateusz-zahorski ale nie szukam na magazynie tylko umysłowo albo z ludźmi, lubię pracę z ludźmi. Myślę że bym się nudziła na produkcji, bo mało wyzwań ;( Teraz szukam we wszelkich customer service w korpo, oni płacą trochę więcej, ale po każdej rozmowie obiecują że się odezwą i nic..
@mateusz-zahorski jakie kursy? na wózki widłowe? Myslalam, że jak skończę studia i będę w pełni dyspozycyjna to znajdę pracę szybciej. Podobno mamy taki cudowny rynek pracownika. A sama kilka ofert odrzuciłam bo były gorsze niż moja obecna praca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13:

Myślę że bym się nudziła na produkcji, bo mało wyzwań ;(

No tak wyprodukowanie w ciągu tygodnia 100k części z pierdyliardem wymiarów na rysunku i kilkoma etapami obróbki albo ogarnięcie jakiegoś wału napędowego dla dużej jednostki pływającej to mało wyzwań, nie to co obsługa klienta :D

Sluchaj, powiem tak pracowałem i biurach gdzie się pije kawę i w ostrym handlowym #!$%@? i najmniej nudzę się póki co na produkcji.
@Profil_Internetowy ale ty mówisz o produkcji do której trzeba mieć specyficzne wykształcenie teraz, a nie o pakowaniu, czy wyłapywaniu uszkodzonych rzeczy. Ja zupełnie się nie znam na maszynach produkcyjnych...a rysunek techniczny miałam 5 lat temu. Czasem nawet do biura czy na słuchawkę wymagają doświadczenia lub wykształcenia zgodnego z profilem branży, a co dopiero na takie stanowiska. Mogłabym iść pakować leki ale wolałabym je robić :(
@kt13: Nie zgodzę się, nie każdy wymaga jakiegoś super wykształcenia pod profil. Szkoda czasu na HR, lepiej bezpośrednio, jeżeli ktoś musi komuś za polecenie Cię zapłacić, to logiczne, że oczekiwania rosną. Wiem co mówię, jako hr też pracowałem i to od zera. Staż, potem pensja 2,5k + premia. Bez wyższego wykształcenia, bo na uj w tej pracy ww. Nie wiedziałem o tym nic, ale potrafiłem sprzedawać usługę i realizować te projekty.