Wpis z mikrobloga

#dzienchlopaka. Pominięty jak zawsze, bo pompy na skalę dnia kobiet nie zaznamy nigdy. Nie potrzebujemy tego, prezenty możemy sobie zrobić przecież sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co Wy na to? Od dzisiaj do poniedziałku wrzucam codzienne #rozdajo - więc będzie obdarowanych 4 Mirków, oczywiście #rozowepaski i zielonki out chyba rozumiecie to : D

Uzupełniłem zapasy na mojej stronie wleciało ponad 150 różnych nowych rzeczy nad którymi siedziałem przez ostatnie 5 dni.

Są znaki wiedźmińskie.
Są Vegvisiry.
Jest nowa seria scalona - złom komputerowy zalany żywicą na świecąco.
Mechanizmów też trochę jest.

I promocja dla wykopków - dzisiaj zaczniemy od zniżki - 10% na cały asortyment, wystarczy wpisać kupon "WYKOP" na stronie podczas podsumowania zamówienia. Jutro będzie coś dodatkowego. :)
A dzisiaj losuję mirka który dostanie ode mnie 2 świecące breloczki - mały mechanizm + świecąca fiolka, koszt całości ok 40zł, wysyłka oczywiście na mnie. Losowanie jutro rano.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka gdzie w zasadzie od początku założenia działalności raz na jakiś czas opisuję jak to u mnie jest z tym dziwnym #rekodzielo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Jutro będę kończyć i wrzucać prawdopodobnie na stronę pocisk trytowy + wejdzie licytacja 2 trytowych dziwactw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #rozdajo
bkwas - #dzienchlopaka. Pominięty jak zawsze, bo pompy na skalę dnia kobiet nie zazna...

źródło: comment_QikrfhNzpXNQBja1pXb7dyQv2t3zPvZH.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@qwerttyzz fiolka jest szklana więc tak jak ze smartfonem - dużo zależy od szczęścia przy upadku. Jedną fiolkę miałem przy kluczach pół roku, a ja jestem osobą która non stop coś upuszcza no i generalnie przeżyła każdy upadek.

Zrobiłem nową, chciałem zobaczyć jak będzie świecić i zostawiłem przy kluczach - jeden upadek i poszła w pyl, zaś proszek wysypał się na ziemię.

Tak więc nie mam zamiaru oszukiwać, one z tytanu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@S-Type w moim wypadku korzystam z pigmentów na bazie glinianu strontu - niby jedne z nowocześniejszych i jaśniejszych jakie są, ale prawda jest taka że sam chciałbym żeby były jeszcze mocniejsze :D

Farby fluo są przeróżne - ale zazwyczaj drogie.
Jeśli nie jesteś zadowolony ze święcenia tej farby możesz spróbować kupić na próbę pigment w proszku (polecam chaostrade.eu) i pomieszać go z farbą przezroczysta, albo dodać jeszcze do tej której masz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Piggygirl dokładnie - mam też inne kolory, ale prawda jest taka że najłatwiej pracować mi właśnie na tych dwóch barwach, bo mieszając 3 różne pigmenty jestem w stanie wydobyć ich ciekawą barwę a jednocześnie sprawić że będą bardzo intensywne.

Mogę użyć każdego koloru, ale ciężko zrobić żeby cokolwiek naprawdę mocno świeciło w innej barwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Piggygirl będąc szczerym różnie.

Dużo zależy od samego projektu + czasu jaki mam na wykonanie - części rzeczy zwyczajnie nie jestem w stanie zrobić bo brakuje mi doświadczenia żeby to miało rece i nogi, zaś inne projekty są zbyt skomplikowane by poświęcić im masę czasu.

Ale jeśli masz jakiś swój pomysł pisz do mnie na bido.rekodzielo@gmail.com - tam zbieram takie rzeczy, dam Ci znać jak to wygląda.
  • Odpowiedz