Wpis z mikrobloga

#dzienchlopaka. Pominięty jak zawsze, bo pompy na skalę dnia kobiet nie zaznamy nigdy. Nie potrzebujemy tego, prezenty możemy sobie zrobić przecież sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co Wy na to? Od dzisiaj do poniedziałku wrzucam codzienne #rozdajo - więc będzie obdarowanych 4 Mirków, oczywiście #rozowepaski i zielonki out chyba rozumiecie to : D

Uzupełniłem zapasy na mojej stronie wleciało ponad 150 różnych nowych rzeczy nad którymi siedziałem przez ostatnie 5 dni.

Są znaki wiedźmińskie.
Są Vegvisiry.
Jest nowa seria scalona - złom komputerowy zalany żywicą na świecąco.
Mechanizmów też trochę jest.

I promocja dla wykopków - dzisiaj zaczniemy od zniżki - 10% na cały asortyment, wystarczy wpisać kupon "WYKOP" na stronie podczas podsumowania zamówienia. Jutro będzie coś dodatkowego. :)
A dzisiaj losuję mirka który dostanie ode mnie 2 świecące breloczki - mały mechanizm + świecąca fiolka, koszt całości ok 40zł, wysyłka oczywiście na mnie. Losowanie jutro rano.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka gdzie w zasadzie od początku założenia działalności raz na jakiś czas opisuję jak to u mnie jest z tym dziwnym #rekodzielo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Jutro będę kończyć i wrzucać prawdopodobnie na stronę pocisk trytowy + wejdzie licytacja 2 trytowych dziwactw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #rozdajo
bkwas - #dzienchlopaka. Pominięty jak zawsze, bo pompy na skalę dnia kobiet nie zazna...

źródło: comment_QikrfhNzpXNQBja1pXb7dyQv2t3zPvZH.jpg

Pobierz
  • 37
@mar0uk: Też mi się strasznie podobają, tym bardziej, że jednak można popłynąć jeśli chodzi o motywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku myślałem, że nic z tego nie będzie, bo niektóre elementy musieliśmy wypalać po 3-4 razy a dalej były problemy z konturamy ale już teraz doszliśmy do wprawy.

Dla mnie najlepsze jest to, że wypala to moja kumpela która też założyła działalność, dla mnie to sytuacja
Jak zawsze jestem ciekawy co polubicie najbardziej, choć chyba wiem.


Mnie to się podoba że różowe paski dostały bana na rozdajo ( )
@bkwas: Czy możesz stworzyć produkt który byłby przeźroczysty w wymiarach powiedzmy 60x30x10 mm ale w środku byłby świecący wzór? Tak centralnie świecące w środku żeby było zauważalne takie 3D, bez żadnych dodatkowych scalaków czy zębatek.
via Android
  • 0
@POFUR bez większych problemów, choć zależy jaki wzór miałby być w środku, siłą rzeczy musiałbym go ryć ręcznie, albo kombinować z szablonami
via Android
  • 0
@POFUR nie wiem czy byłbym w stanie ale mogę spróbować - bez obietnic co do czasu i czy w ogóle wyjdzie, ale próbować mogę ;D