Wpis z mikrobloga

#dzienchlopaka. Pominięty jak zawsze, bo pompy na skalę dnia kobiet nie zaznamy nigdy. Nie potrzebujemy tego, prezenty możemy sobie zrobić przecież sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co Wy na to? Od dzisiaj do poniedziałku wrzucam codzienne #rozdajo - więc będzie obdarowanych 4 Mirków, oczywiście #rozowepaski i zielonki out chyba rozumiecie to : D

Uzupełniłem zapasy na mojej stronie wleciało ponad 150 różnych nowych rzeczy nad którymi siedziałem przez ostatnie 5 dni.

Są znaki wiedźmińskie.
Są Vegvisiry.
Jest nowa seria scalona - złom komputerowy zalany żywicą na świecąco.
Mechanizmów też trochę jest.

I promocja dla wykopków - dzisiaj zaczniemy od zniżki - 10% na cały asortyment, wystarczy wpisać kupon "WYKOP" na stronie podczas podsumowania zamówienia. Jutro będzie coś dodatkowego. :)
A dzisiaj losuję mirka który dostanie ode mnie 2 świecące breloczki - mały mechanizm + świecąca fiolka, koszt całości ok 40zł, wysyłka oczywiście na mnie. Losowanie jutro rano.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka gdzie w zasadzie od początku założenia działalności raz na jakiś czas opisuję jak to u mnie jest z tym dziwnym #rekodzielo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Jutro będę kończyć i wrzucać prawdopodobnie na stronę pocisk trytowy + wejdzie licytacja 2 trytowych dziwactw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminkrzaka #rozdajo
bkwas - #dzienchlopaka. Pominięty jak zawsze, bo pompy na skalę dnia kobiet nie zazna...

źródło: comment_QikrfhNzpXNQBja1pXb7dyQv2t3zPvZH.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@mar0uk: Też mi się strasznie podobają, tym bardziej, że jednak można popłynąć jeśli chodzi o motywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku myślałem, że nic z tego nie będzie, bo niektóre elementy musieliśmy wypalać po 3-4 razy a dalej były problemy z konturamy ale już teraz doszliśmy do wprawy.

Dla mnie najlepsze jest to, że wypala to moja kumpela która też założyła działalność, dla mnie to
  • Odpowiedz
  • 1
Jak zawsze jestem ciekawy co polubicie najbardziej, choć chyba wiem.


Mnie to się podoba że różowe paski dostały bana na rozdajo ( )
  • Odpowiedz
@bkwas: Czy możesz stworzyć produkt który byłby przeźroczysty w wymiarach powiedzmy 60x30x10 mm ale w środku byłby świecący wzór? Tak centralnie świecące w środku żeby było zauważalne takie 3D, bez żadnych dodatkowych scalaków czy zębatek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@POFUR bez większych problemów, choć zależy jaki wzór miałby być w środku, siłą rzeczy musiałbym go ryć ręcznie, albo kombinować z szablonami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@POFUR nie wiem czy byłbym w stanie ale mogę spróbować - bez obietnic co do czasu i czy w ogóle wyjdzie, ale próbować mogę ;D
  • Odpowiedz
@bkwas: A kiedy byłeś ostatnio w jakieś galerii handlowej? Bo ja dziś byłam i zewsząd bombardowały mnie oferty na dzień chłopaka. Hitem była promocja w fast foodzie wyłącznie dla mężczyzn.
  • Odpowiedz