Wpis z mikrobloga

Ktoś z was bierze tę edycję kolekcjonerską The Last of Us 2? Ja z początku byłem trochę napalony, jednak raczej spasuję i nie chodzi o cenę, bo napalałem się na limitkę od pierwszej zapowiedzi "dwójki". Jedynka miała świetną wersję kolekcjonerską w USA (figurka Ellie i Joela), taką to chętnie bym sprowadził w ludzkich pieniądzach.

Spójrzcie na figurkę - wygląda tak sobie, inne dodatki też nie oszałamiają.
Cena za najlepszą dostępną w Polsce edycję - 800 złotych.
Za takie pieniądze to może jakąś wypaśniejszą limitkę FF7 można będzie zgarnąć.

Jestem rozczarowany.

#ps4 #konsole #playstation #playstation4 #tlou2 (pozdrawiam jedynego obserwującego) #naughtydog
Pobierz CKNorek - Ktoś z was bierze tę edycję kolekcjonerską The Last of Us 2? Ja z początku ...
źródło: comment_RfK5RqjMT9cAAK0fyXTTbuUvBmUM6oet.jpg
  • 12
@bomba4: W kolekcjonerce jest mini artbook, ten sam jaki jest dostępny w edycji specjalnej. Dodatkowo kilka litografii ale moim zdaniem to ciut za mało. Figurka i Artbook od Dark Horse jest o wiele lepsza jakościowo.
@CKNorek: Ja. Ta figurka niestety jest tragiczna, ale ja nie zbieram kolekcjonerek ze względu na wykonanie tylko ze względu na gry. A TLoU 2 to taka na której bardzo mi zależy. Nawet nie wiedziałem, że jedynka miała takie fajne figurki. Ale to było chyba tylko US? W Polsce pamietam jedynie zestaw w którym zamiast pudełka były szmaty i to było mega słabe.
@Jebiasz: Stawiam, że jak gnieciuch, bo raczej materiały promocyjne pokazują często przedmioty ładniejszymi niż są w rzeczywistości.

@Joii: Jak napisałem, byłem napalony na kolekcjonerkę, ale na 90% odpuszczam.
Tak, ta edycja z figurasami była tylko w USA i chyba tylko w jednym sklepie, teraz na ebayu chodzą po 1000-1500 dolców.
W Polsce te edycje "kolekcjonerskie" faktycznie były przeciętne.