Wpis z mikrobloga

#przegryw #takaprawda #oswiadczenie #antynatalizm #mizantropia

Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę, a pod nieobecność rodziców zamawiasz sobie za swoje kieszonkowe 10 prostytutek na gangbang.

Na zawsze pozostało wam #!$%@?ć w Januszexie, ażeby na starość skończyć jak obecni emeryci, których zajęciem jest narzekanie na choroby, stanie w kolejkach w przychodni i siedzenie na ławce.

Życie 99% ludzi na Ziemi nie jest warte przeżycia.

Jesteście w kwiecie wieku, ale na nic was nie stać, niczego nie doświadczacie, wasza młodość usycha jak róża w wazonie, na którą nikt nawet nie patrzy. Wkrótce zrobią się z was stare, wysuszone grzyby i nic z tego życia nie będzie. Tu żył Janusz. Nic nie widział, niczego nie przeżył.
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabke: Wydaje mi się, że dla każdego co innego jest problemem i kim byś nie był to nie zaznasz idealnego życia :)

Dlatego cieszę się z tego co mam, pomimo, że jest tego niewiele :D i nawet współczuję innym, że nie przeżyją takich radości jakie mi się trafiały :)
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze że jesteście, ktoś musi pracować w tych magazynach i innych gówno robotach aby innym było lepiej. Dziękuję Wam :*
  • Odpowiedz
A wystarczyłoby wam po prostu odciąć internet i ograniczyć telewizję, a szybko by się wam unormowało.


@Strzelec_Kurpiowski: jedynie z tym stwierdzeniem mogę się z tobą zgodzić.
Dzisiaj z każdej strony jesteśmy narażeni na haj dopaminowy, mózg nie jest do tego przystosowany. Ludzie są stworzeni do wysiłku, do walki o to, żeby tą pozytywną chemię w mózgu pobudzić, jak dostają wszystko na tacy, bez wysiłku to - to się staje problemem
  • Odpowiedz
Dzisiaj z każdej strony jesteśmy narażeni na haj dopaminowy, mózg nie jest do tego przystosowany. Ludzie są stworzeni do wysiłku, do walki o to, żeby tą pozytywną chemię w mózgu pobudzić, jak dostają wszystko na tacy, bez wysiłku to - to się staje problemem po pewnym czasie


@fapowiczowski: nie tyle wysiłku, co do niedostatku. W naturalnym środowisku nigdy nie było tyle pozytywnych bodźców.

Żeby zjeść coś słodkiego, trzeba było albo ukraść miód pszczołom, albo czekać na sezon i szukać owoców.
Ale ten wysiłek się dla organizmu opłacał, bo miód i owoce miały dużo witamin i innych
  • Odpowiedz
A pierolisz @Rabke ze az szkoda gadac. Pochodze z niezbyt bogatej rodziny, gdzie duzo osob chlało. Pracuje od 15 roku zycia, i nie robi to ze mnie biedaka tylko zaradnego #!$%@?, ktory w wieku 26 lat ma spoko prace, mieszkanie, przyjaciol ktorym na mnie zalezy i dziewczyne 9/10 ktora mnie kocha, pasje ambitniejsza niz jazda na rowerze raz na tydzien i kilkanascie krajow zwiedzonych za wlasny hajs. Ze nie mam porsche
  • Odpowiedz
nie tyle wysiłku, co do niedostatku. W naturalnym środowisku nigdy nie było tyle pozytywnych bodźców.


@Strzelec_Kurpiowski: jedno nie ma nic do drugiego
Do wysiłku również jesteśmy przystosowani. Normalny człowiek, facet, mający testosteron w normie mógłby dostać #!$%@? z nudów i braku ruchu cały dzień siedząc spędzając bezczynnie.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: znam od groma osob z podobnym zyciem jak moje i nie uwazam sie za super wygrywa. A, że strace, well, trudno, wole zatem cieszyc sie dopoki mam. ¯\_(ツ)_/¯ wole miec i stracic niz narzekac ze moj stary nie jest miliarderem, a ja chadem.
  • Odpowiedz
@Rabke: wiesz co jest najgorsze w emerytach i starych ludziach? Pracuje dorywczo na kasie w spozywczaku i widze roznice mentalna. Stare baby to najglupsza czesc spoleczenstwa. Prawie kazda stara baba kupuje gazetki plotkarskie typu przyjaciolka czy chwila dla ciebie plus gazetka z programem telewizyjnym. Placa zwyklymi pieniedzmi, czesto nie maja drobnych. Nie ogarniaja cen, promocji. Kloca sie pozniej, ze cos jest za drogo. Najdluzej sie je obsluguje przy kasie.

95%
  • Odpowiedz
@TopBusta: Op wyraznie mowi ze chcialby tylko stac na szczycie hierarchii, czyli jak najmniej dawac i jak najwiecej wysysac energi zyciowej z swiadomych istot, nadludzizm to bylby przeciw wobec tym instynktom

Jak jest głodny to bierze i je jak dają, bo taka nasza natura.

co

Wszyscy ludzie to tylko ludzie, a wolna wola nie istnieje.

No, odpowiedzialnosc za swoje czyny i postawy sie rozmywa, nie win wiecej natalistow o nie
  • Odpowiedz
@Rabke: a wiesz że aby był syn milionerea to najpierw na poxzątku był ktoś kto sam z biedy dorobił się bogactwa???? Przegrywy będą zawsze wiedzieć problem wszędzie tylko nie w sobie
  • Odpowiedz