Wpis z mikrobloga

#przegryw #takaprawda #oswiadczenie #antynatalizm #mizantropia

Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę, a pod nieobecność rodziców zamawiasz sobie za swoje kieszonkowe 10 prostytutek na gangbang.

Na zawsze pozostało wam #!$%@?ć w Januszexie, ażeby na starość skończyć jak obecni emeryci, których zajęciem jest narzekanie na choroby, stanie w kolejkach w przychodni i siedzenie na ławce.

Życie 99% ludzi na Ziemi nie jest warte przeżycia.

Jesteście w kwiecie wieku, ale na nic was nie stać, niczego nie doświadczacie, wasza młodość usycha jak róża w wazonie, na którą nikt nawet nie patrzy. Wkrótce zrobią się z was stare, wysuszone grzyby i nic z tego życia nie będzie. Tu żył Janusz. Nic nie widział, niczego nie przeżył.
  • 115
Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę, a pod nieobecność rodziców zamawiasz sobie za swoje kieszonkowe 10 prostytutek na gangbang.


@Rabke: wiesz mnie tam całe życie nie pociągał wielki majątek, mogę żyć bez tego. Wystarczyłaby mi po prostu dziewczyna w każdym etapie życia: 15 lat, 25 lat, 30 lat, teraz. Mieć kobietę i jeździć z nią na
@Rabke: oczywiście mieć ten milion na koncie czy kilkaset tysięcy to bym sobie kupił rower z prawdziwego zdarzenia, samochód, sprzęt elektroniczny, trochę lepsze ciuchy. Zawsze bym chciał bo kasa ułatwia życie. Ale moim głównym problemem jest wygląd i słabe wzięcie wśród atrakcyjnych kobiet. Od 6 lat robię co mogę, na pewno więcej osiągnąłem niż np @przemcel który zatracił się w Instagramie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabke: mógłbym to i owo poprawić - nie mówię o operacjach ale dobrzy wizażyści(czy jak się to nazywa) czyli kosmetyka twarzy i ubiór. Wczoraj odkryłem że miała koszula z długimi rękawami robi wielki efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę, a pod nieobecność rodziców zamawiasz sobie za swoje kieszonkowe 10 prostytutek na gangbang.


@Rabke: reeeeee
e.....a - > Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami z...
@GachiBASS: @kruszon_: bylibyście w innej strefie komfortu, nie obarczeni smutkiem czy złymi wydarzeniami

@Rabke: bardzo i brutalnie prawdziwie napisane( ͡° ʖ̯ ͡°), nawet jeśli się ktoś uważa za ascetę to jakby dostał kilka miliardów to by w sekundę się odmienił.
Chciałbym by życie to była gra w " roya" z Ricka i Morty, i po zakończeniu życia bym się obudził w symulatorze i się śmiał