Wpis z mikrobloga

#przegryw #takaprawda #oswiadczenie #antynatalizm #mizantropia

Pomyślcie ile was ominęło życia, bo urodziliście się biedakami polakami zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę, a pod nieobecność rodziców zamawiasz sobie za swoje kieszonkowe 10 prostytutek na gangbang.

Na zawsze pozostało wam #!$%@?ć w Januszexie, ażeby na starość skończyć jak obecni emeryci, których zajęciem jest narzekanie na choroby, stanie w kolejkach w przychodni i siedzenie na ławce.

Życie 99% ludzi na Ziemi nie jest warte przeżycia.

Jesteście w kwiecie wieku, ale na nic was nie stać, niczego nie doświadczacie, wasza młodość usycha jak róża w wazonie, na którą nikt nawet nie patrzy. Wkrótce zrobią się z was stare, wysuszone grzyby i nic z tego życia nie będzie. Tu żył Janusz. Nic nie widział, niczego nie przeżył.
  • 115
  • Odpowiedz
@Rabke biedak bez kasy zawsze jest warty tyle co umie robić, nawet jeśli to tylko spawanie.

Bogaty bez kasy nie jest warty nic, bo nawet spawac nie umie.
  • Odpowiedz
@Rabke: Niuestety troche tak ejst. Ja przez podejscie rodzicow chyba wpradam w depresje. Nie dosc ze sami nigdy nie dawali mi pieniedzy. Chodzilem byle jak ubrany w szkole (przez to brak pewnosci siebie i dokuczanie) i ogolnie jakieś takie glupie podejście, ze w życoiu tylko liczy sie robota. I nie woln owydawac kasy an "glupoty" (głupotą byla choicazby siłka) Czyli ogolnie rzecz biorąc nie pomagali, a kładli kłody pod nogi, teraz
  • Odpowiedz
zamiast chadami, synami jakiegoś multimiliardera, który na 16stkę kupuje wam willę


@Rabke: XD
To jak jakieś 99% ludności na świecie
  • Odpowiedz
@Rabke:
Po jednej stronie sa nadludzie ktorzy nie chca wykorzystywac innych swiadomych istot, widza jak dziala ten swiat dochodza do wniosku ze jest obrzydliwie zly i popsuty.

Z drugiej strony przegrywy ktore by wciskaly do limitu, ale zycie ich zweryfikowalo i sa na koncu lancucha pokarmowego wiec sie żalą
  • Odpowiedz
@Rabke: 1% XD to ja ci mogę na picie zapisać. Czas na psychologa, chyba że to bait to wsimie dobry ale po jednym procencie mnie odrzuciło na maxa.
  • Odpowiedz
Jesteście w kwiecie wieku, ale na nic was nie stać, niczego nie doświadczacie, wasza młodość usycha jak róża w wazonie, na którą nikt nawet nie patrzy. Wkrótce zrobią się z was stare, wysuszone grzyby i nic z tego życia nie będzie. Tu żył Janusz. Nic nie widział, niczego nie przeżył.


@Rabke: Niedawno na anonimowych pisał taki, który ma i kasę i wszystko, niczego mu nie brakuje tylko żyć mu się już
  • Odpowiedz
@Rabke pomysł, ile byś stracił, gdybyś sklejał adidasy za miskę ryżu w Chinach... albo gdybyś nie miał rąk i nóg. niestety masz internet, jakiś hajs, nie kapie ci na łeb a siedzisz i piszesz farmazony.
  • Odpowiedz
@Rabke: i dlatego nie żałuję swojej "głupoty" i "błędów młodości". Podróży, alkoholu, kobiet, narkotyków, imprez. Lekkomyšlnych decyzji i spontaniczności. Widziałem sporo i przeżyłrm jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
fajnie, argumentum ad absurdum, byle tylko wyprzeć prawdę.

Niedawno kolejny biedak popełnił samobójstwo, bo mu komornik wszedł na dom, i co teraz?


@Rabke: Kasa kasą, ale podejrzewam, że nie miał też żadnego wsparcia
  • Odpowiedz