Wpis z mikrobloga

Czy to już sekta? Takiego rakowiska jak w komentarzach pod filmem Gonciarza o rozstaniu dawno nie widziałem.
Jak można się tak przejmować jakimś nieszczerym randomen z internetu?
Jak można być tak naiwnym i wierzyć, że to co widzi się na jutubie to sama prawda i tylko prawda?

Koleś wodził widzów za nos 4 lata, ale teraz się rozpłakał, więc na bank mówi prawdę. Mówi jak jest.

Polecam to co widać w necie, a w szczególności na jutubie dzielić co najmniej prze cztery.

#gonciarz
#polskiyoutube
#zwiazki
Cyclonus - Czy to już sekta? Takiego rakowiska jak w komentarzach pod filmem Gonciarz...

źródło: comment_k0Z4jGX8iIOz8HGUtmaxwL9Qr25Byt72.jpg

Pobierz
  • 34
@Just_Doesnt_Know: Krzysztof i Kasia postanowili opowiedzieć o tym co ich łączyło.
W skrócie:
- byli z sobą 4 lata
- ich związek rozpadł się w sierpniu 2018
- dalej prowadzą swoją firmę razem
- ukrywali swój związek, bo chcieli go ukrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- całą historię opowiedzieli w dwóch filmach każdy ponad 30 min
- część pierwsza jest na kanale Kasi, druga na Kanale Krzysia
@Cyclonus: nie oglądam gonciarza i nigdy nie oglądałem, a chyba mogę powiedzieć jak wygląda schemat działania:
-rób se tam coś
-wyświetlenia spadają
-rozpłacz się do kamery
-rób se tam coś
-wyświetlenia spadają
-rozpłacz się do kamery
i tak w kółko, dzień po dniu, tak się dzieje jutuba cud
mam w dupie czy jest szczery czy nie, po prostu to już drugi raz z rzędu gdy w internetach o nim cicho, płacze
@johnkashtan: nie jestem jakimś znawcą YouTube, ale kilka filmików Gonciarza oglądałem, kojarzę też tą Kasię i wydaje mi się, że jest tak jak napisałeś.

Swoją drogą to trochę żałosne, aby tak publicznie opowiadać o tych sprawach.
@Cyclonus weź sobie dupsko posmaruj maścią ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ależ Cię to piecze, ależ to musi uwierać
Nie chcesz nie musisz wierzyć, ale nie masz żadnych sensownych argumentów żeby udowodnić że to jedna wielka ściema. Zresztą po #!$%@? miałby ściemniać z rozstaniem?