Wpis z mikrobloga

Mirki, podpisałem w #niemcy umowę z #telekom na internet stacjonarny. Zapewniali mnie, że podłączenie będzie trwalo maksymalnie 2 tyg, czekam już miesiąc a oni dalej odwlekają sprawę. Mogę coś na to poradzić, czy tylko odstąpienie od umowy?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aptryk: a masz te 2 tygodnie na papierze ? Czy na gebe ci powiedzieli ze bedzie trwalo dwa tygodnie a na papierku stoi ze miesiac albo i dluzej? I masz na bank ten ich zacny router dobrze ogarniety ? Bo zeby nie bylo ze cos tam poknociles i robisz im inbe bez powodu ;)
@Irekpodeszwa zadnego technika nie bylo, nic mi nawet nie wyslali. Dwa razy bylem osobiscie u nich po podpisaniu umowy to wzruszają ramionami, proszą o dane poprzedniej osoby która mieszkala na tym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dostarczyłem, powiedzieli ze to przyspieszy wszystko i to na tyle, dalej czekam XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aptryk: ale przy podpisywaniu powinnienes dostac od nich papierek i na tym papierku napisane do kiedy ma byc podlaczone. Ewentualnie tydzien pozniej listownie. Do tego powinnienes dostac od nich router bo to przewaznie w pakiecie jest. A technik zbytnio nie potrzebny o ile ktos na tym mieszkaniu juz mial neta z telekomu. Masz wgl od nich jakies potwierdzenie ?