Wpis z mikrobloga

Cały czas nie mogę uwierzyć jak jedna dziewczyna może tak bardzo rozsierdzić całe wykopowe prawactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas konserwy starają się jakoś zaistnieć, wstawiają te swoje "love being white" i inne obrazeczki, żeby dopiec komukolwiek (na stronie gdzie są sami biali ¯\_(ツ)_/¯), a na nich wystarczy wystawić jakieś dziecko i dupa piecze ich przez miesiąc ( ͡ ͜ʖ ͡)

#4konserwy #neuropa
Murasame - Cały czas nie mogę uwierzyć jak jedna dziewczyna może tak bardzo rozsierdz...

źródło: comment_oyMJZDCvFgVQcYCPcoG7L5NIhcpXljX9.jpg

Pobierz
  • 9
@Murasame: Poziom wyparcia #!$%@?ło już u prawaków poza skalę. Biedni muszą obrazić przeciwnika na wszelkie najbardziej obrzydliwe sposoby żeby złagodzić sobie ból spowodowany dysonansem poznawczym. Ze swojej strony proponuję prawactwu jeszcze #!$%@?ć śmieci do lasu, rozpalić w kominku metodą od dołu, spojrzeć na swój pasek z gównowypłatą i zacząć wyć, że lewactwo chce opodatkować milionerów. Na koniec, przy dymie z kominka można jeszcze zajrzeć do pasterskich legend sprzed 2000 lat. To
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: mnie trochę irytuje fakt, że teraz każda próba zasugerowania, że fajnie by było nie #!$%@?ć środowiska do reszty będzie się kojarzyła z tym cyrkiem i sapaniem, które odwaliła i twardogłowym już nic nie przetłumaczysz, bo się będą zasłaniać jej szopką.

Serio, jak zobaczyłem jak ona mówi, to prędzej stopy zedrę niż żenadę rozchodzę.

Oszołomy jak ona są równie pożyteczne dla środowiska jak Janusz, który passatem wywozi śmieci do lasu.