Wpis z mikrobloga

Patrzę i nadziwić się nie mogę, zdrowa młoda dziewczyna zaczęła studiować gówno-kierunek i nie stać jej żeby przeżyć rok akademicki

Normalny człowiek - uczciwie pracuję, kombinuje żeby związać koniec z końcem.
Różowy pasek - po co pracować jak są spermiarze, #!$%@? #!$%@? ZBIÓRKA.

Wiele zrzutek widziałem i nic mi do tego na co wpłacają ludzie ale w tej chwili wygląda to tak

Dziewczyna zbiera na wakacje > zwierzak potrzebuje protezy > chłopak potrzebuję leków aby podtrzymać życie.
Ręce opadają ¯\_(ツ)_/¯

#zalesie #spermochlip #p0lka #heheszki
SopranosSyndrome - Patrzę i nadziwić się nie mogę, zdrowa młoda dziewczyna zaczęła st...

źródło: comment_4tFhP5OTODyWq9Z9i91dGbAJOvFk2l5Z.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
@SopranosSyndrome: Czemu ona w ogóle poszła na uczelnie, na której sie płaci czesne? W sensie naprawdę pytam bo nie wiem. Jeszcze bym rozumiał jakbyśmy żyli w kraju, w którym prywatne uczelnie są duze lepsze niż publiczne, ale jest wrecz odwrotnie.
  • Odpowiedz
@MPXD:
Ja dalej uważam, że takie zbiórki są lepsze niż socjalizm. Przynajmniej mamy świadomość, że ludzie #!$%@?ą te pieniądze na idiotyczne rzeczy z własnej woli, a nie jak w socjalizmie - skorumpowany wielki brat je wydaje na swoją córkę czy inną bratanicę.
  • Odpowiedz
  • 9
@SopranosSyndrome: Ja #!$%@?.A ja sobie wypruwam żyły, żeby na doktoracie mieć stypendium. Tak samo jak #!$%@?łam na studiach na stypendium rektorskie za oceny.
No serio ręce opadają.
  • Odpowiedz
@SopranosSyndrome: W te wakacje pracowałem z laską z zarządzania, była kelnerką i #!$%@?ła po 75 godzin tygodniowo. Do takich ludzi mam szacunek - a tutaj, #!$%@? zbiórka. Niestety, widać że żebractwo jest teraz w modzie.
  • Odpowiedz
  • 7
@SkrytyZolw u mnie było tak, że próg socjalnego był tak niski, że w piecioosobowej rodzinie musialby byc jedna najnizaza krajowa do podzialu chyba xD więc się nie lapalam licząc jedną pensję na trzy osoby. Mogłam się ubiegać o stypendium jako osoba samodzielnie utrzymująca się, ale za osobę samodzielnie się utrzymującą uznawali osobę, która zarabia najniższą krajową, a ja pracowalam na pol etatu, wiec się nie lapalam tak czy siak. Gdybym zaś
  • Odpowiedz
  • 1
Zarządzanie studiuje a nie potrafi zarządzić czasem żeby pójść do pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Imo gorsi od niej są tylko ci co wpłacają kasę na takie zrzutki
  • Odpowiedz