Wpis z mikrobloga

Jak wyłączyć "Czas przed ekranem", którego nigdy sam nie włączałem ani nie ustanawiałem do niego PINu (tymbardziej innego, niż do tel)?

Mam to uruchomione od poprzedniego update - czyli do iOS 12(.x). Teraz chciałem wyłączyć i bez skutku.

#ios #iphone #apple
  • 12
@Sefton: to ktoś Ci ustawił


@DawPi: To w takim razie musiałem ja to zrobić po poprzednim update, wpisując jakiś kod na odwal się, a o czym nie pamiętam. Wiem, debilne ale:

nie zmienia faktu, że nie mogę tego usunąć głównym PINem ani odciskiem.

Niby to dobre zabezpieczenie, ale mam wszystko ustawione na "Bez ograniczeń" a żeby to wyłączyć albo żeby wprowadzić ograniczenia muszę podać xPIN¯\_(ツ)_/¯

Pozostaje wyłączenie samych powiadomień
@StretchyFrog: Znam i chciałem to zrobić, ale po tej akcji: "Wszystkie dokumenty i dane przechowywane na iCloud Drive zostaną usunięte z tego iPhona" ¯\_(ツ)_/¯

Dam sobie spokój, wyłączyłem monit. Niech to działa w tle a przy nowym tel zrobię reconfig a potem przywrócenie.

Mało to intuicyjne i logiczne
@Sefton: a jak się wylogujesz z iclouda (zakładam że znasz kod) to się nie wyłączy?


@StretchyFrog:

Sorry za spam, ale wgrałem też jakiś czas temu Jailbreak przez OTA - Cydia i poszło z podstawowym PINem. Usunięcie go i update do iOS 13 tak samo