Wpis z mikrobloga

Lubię sobie czasem zerknąć na oferty na najgorsze oferty typu niewolnika w montowni/januszeksie produkcyjnym żeby zobaczyć czym te durne karyny z #hr próbują przekonać ludzi do #!$%@? za grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak by mogły to by laurkę narysowały (ʘʘ) I tutaj mamy taką perełkę.

Pkt. 2 Stabilizacja zawodowa


Pkt. 3 możliwość rozwoju w strukturach firmy


Pkt. 5 Praca w sb i ndz za 100% stawki


Pkt. 6 Atrakcyjne wynagrodzenie 3200 brutto i gwarantowane podwyżki


Pkt. 7 dodatek nocny 20%


Pkt. 10 dodatek motywacyjno-absencyjny


Niektóre punkty pominąłem bo są dyskusyjne czy uwłaszczają godności czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pracbaza #korposwiat #korpo #januszex #januszebiznesu #kolchoznicy
puto - Lubię sobie czasem zerknąć na oferty na najgorsze oferty typu niewolnika w mon...

źródło: comment_TrEG2wk3qTifHWgjYBYBv3by6HMniW6Z.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Podejrzewam że dają te 4zł brutto do każdej przepracowanej godziny przy piecu. Nikt nie chce przy nich pracować więc zachęcają taką premią
  • Odpowiedz
darmowy transport do Oświęcimia

dodatek piecowy


@puto: czyżby ktoś wrócił z ciemnej strony Księżyca i stosował nowe metody dopasowane do współczesności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puto: wiesz co z ta mozliwoscia rozwoju to bym tak z zalozenia nie polemizowal. Jak sie trafi ktos bystrzejszy od wody w klozecie to czemu nie mialby w biurze robic na powyzszych warunkach kiedy rzetelnie zrekrutowana inaczej osoba pewnie jakies zyciowe pieniadze dostaje?
  • Odpowiedz
  • 1
@adekad Tu chodzi o to, że w weekendy masz płatne plus 100 procent. Nie wiem czemu się mówi, że jest to płatne 100 procent lub 50 procent. ¯_(ツ)_/¯ No ale ludzie w pracy gdy to mówiłem nie wiedzieli o co mi chodzi.
  • Odpowiedz