Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Czy Ty wierzysz, że to wystąpienie było prawdziwe?

Ja sądzę, że ktoś jej ten tekst napisał a ona sama ćwiczyła to dziesiątki razy. Jak ktoś chce zrobić na mnie wrażenie to niech podstawi naukowca a nie aktora. Przecież to wszystko wygląda jak bardzo nieudolna próba gry na emocjach. Straciłam dzieciństwo, nie wierzę, że jesteście zli itd. No proszę Cię :)
@Lipathor Ale tutaj nie ma żadnej treści. Napisali dziecku kiepska przemowe bez żadnych faktów/konkretów czy pomysłów na rozwiązanie sytuacji. Zrobili z niej narzędzie (może choroba to ułatwila) którego się pozbeda jak tylko przestanie wzbudzać emocje i wszyscy się zorientuja, że to zwykły "produkt" a nie słodkie dziecko.
Czy Ty wierzysz, że to wystąpienie było prawdziwe?

Ja sądzę, że ktoś jej ten tekst napisał a ona sama ćwiczyła to dziesiątki razy. Jak ktoś chce zrobić na mnie wrażenie to niech podstawi naukowca a nie aktora. Przecież to wszystko wygląda jak bardzo nieudolna próba gry na emocjach. Straciłam dzieciństwo, nie wierzę, że jesteście zli itd. No proszę Cię :)


@KrakenFromKrakenowo: trzeba wstrząsnąć opinią publiczną bo racjonalne argumenty jak widać nie
@BojWhucie To trzeba zatrudnić prawdziwego aktora bo tutaj każdy średnio rozgarniety widzi, że to ściema. Ludzie mogą pomyślę, że skoro nawet dzieci są poxstawione to naukowcy może też? Jak chcesz do czegoś przekonać ludzi to nigdy nie udawaj bo szybko się zorientuja i uznają, że wszystko to kłamstwo.

@Lipathor Poziom wystąpienia jest tak niski, że nie ma co czytać między wierszami.

@czaroczarodziej Masz rację. Ludzie którzy neguja wpływ człowieka na środowisko maja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@KrakenFromKrakenowo: gdyby z podobną uwaga wybrzmiewaly głosy naukowców Greta nie miałaby nic do zrobienia. Dziesiątki lat olewania tematu zmusiły do innej formy ekspresji - już nie "merytoryczne wykresy", a oskarżenia nacechowane emocjonalnie i oskarzycielsko. Niestety dopiero to zadziałało i odbiło się bardzo dużym echem. Też wolałbym żyć w świecie gdzie naukowców słucha się z powagą i bierze pod uwagę ich zdanie, ale jak widać to nie do końca tak działa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrakenFromKrakenowo: masowego efektu nie da, ale istnieje przecież duża część osób która wie o problemach ekologicznych ale nie traktuje ich wystarczająco istotnie, jest również grupa osób które nie mają zdania na ten temat i ta wypowiedź może im pomóc jakieś zdanie wyrobić albo zainteresować tematem i tu jakiś zysk widzę
@Koliat Masz rację gdyby to było normalne sensowne wystąpienie a nie dziewczynka która stara się wyglądać na smutna/załamana i jeszcze wali teksty w stylu "zabraliscie mi dzieciństwo" albo "nie wierzę, że jesteście zli". Ja słuchając tego miałem w głowie "kto Ci #!$%@? ukradł marzenia" xD Nikt nie złapie tej zarzutki :)
@KrakenFromKrakenowo: Ale normalne wystąpienia były, i byly zbyt nudne żeby ktokolwiek z szerszej publiczności ich słuchał więc "leśne dziadki" rozmawiali sami ze sobą. Wystąpienie Grety zwróciło uwagę osób którym do tej pory ten temat był obcy i znów chociaż na chwilę podniesiono ten temat i w tym jakaś wartość jest