Wpis z mikrobloga

@Arktosik: jedne i tak mam już do #!$%@?. miałem takie spodnie skinny, ale jak je kupowałem to miałem wagę własną około 62kg. to te skinny były dla mnie jak obecne slimy. to teraz jak je założe to mam uda #!$%@? fest w tych spodnaich XD
@mapache: 5x5 jest po dłuższym czasie w #!$%@? męczące, robiłem pare miesięcy temu i znienawidziłem, co tydzień 5 serii z tym samym ciężarem, w #!$%@? męczyło. Teraz nsuns i co serie inny ciężar, pięknie jest, chociaż ciężko. Progres na siadach zrobiłem konkretny i ciągle idzie, niby robie serie z 95% TM ale i tak jest zapas po 3 repach xD
@mapache: ja w ogole martwego nienawidze teraz, męczę się z techniką ciągle xD A na siady to tylko czekam, dzisiaj tak pięknie jebło że już bym robił a to za tydzień dopiero
@kRpt widzę że też zacząłeś nsuns od jakiegoś czasu robić. Ja po chorobie nie wiem jak wyrobie w piątek BP + Close grip BP bo dzisiaj taka padają teoretycznie na tym lżejszym dni że idź Pan.
4-5 dni lecisz?
Plan fajny, siady+sumo imo najwięcej satysfakcji dają jak się je skończy xD
@Luffik: 4 day ohp ver i mam przestawione dni tj zamieniony czwartek i poniedziałek, że tydzień zaczynam od BP+CG BP. Zastanawiam się czy nie zmienić sobie za jakiś czas na normalną 4 dniową wersje gdzie 2x w tygodniu zaczyna się od BP.
A co do treningu to dzisiaj np - wygląda to tak, że siady chce robić bo lubie, męczące, robie ze 40min ale fajnie jest. Sumo mimo małego ciężaru już
@mapache Ja to pamiętam, że z nogami szedł progres bardzo szybko u mnie. W około miesiąc było już 100kg. A po paru miesiącach 140. Więcej nie było jak, stojaki były bardzo chwiejne i bałem się, że nie dam rady odstawić bezpiecznie sztangi. xD
@kRpt też robię po sumo RLD ale to już jest izi xD
Ale jakie szczęście jak już robisz w ostatniej serii 8 powtorzenie xD
to chyba te słynne endorfiny xD
@FurTemporis: ja robię na power racku. z tym że poręcze mam za nisko i schodzenie do nich może być trochę ryzykowne, a jak dam wyżej to są za wysoko i uderzam. ostatnio zacząłem prosić ludzi o asekurację bo chcę robić w 100% możliwości